• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błąd krytyczny!

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,467 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
Pomocy podczas aktualizacji mojego komputera lenovo wyskoczyl taki napis:

Błąd krytyczny C0000022 podczas aktualizajci 50014 z 51672 (\Regi...)

Są tam bardzo potrzebne mi pliki co mam robic pomocy!

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 marca 2018 przez kalendarmenn Obywatel (1,270 p.)
Była to aktualizacja BIOSa, czy systemu?
0 głosów
odpowiedź 17 marca 2018 przez kalendarmenn Obywatel (1,270 p.)

Odwołuję to to była aktualizacja systemu.

No więc tak....

Weź niepotrzebnego pendrivea usuń z niego wszystkie pliki, następnie idź do kogoś, kto ma sprawny komputer.

Wejdź na tą stronę u tej osoby i pobierz plik z tego linka

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Podłącz pendrivea do tego kompa, a następnie odpal pobrany program.

Wciśnij przycisk akceptuj, Wybierz opcję Utwórz nośnik instalacyjny dla innego komputera i kliknij Dalej.

Wybierz zalecaną wersję systemu Windows 10, określając język, wersję i architekturę.

Zaznacz na liście pendrive podłączony do komputera. Jeśli nie jest widoczny, kliknij na opcję Odśwież listę dysków. Jeżeli nadal nie widzisz swojego nośnika, sprawdź czy jest podłączony do komputera lub podłącz go do innego portu USB. Na koniec, jeśli dysk jest widoczny kliknij Dalej.

Poczekaj aż instalator pobierze wymagane pliki, zweryfikuje je, skopiuje i zakończy tworzenie nośnika z Windows 10. Postęp jest widoczny w procentach.

Później weź pendrivea i podłącz do swojego kompa.

Uruchom komputer, następnie przyciskaj cały czas przycisk, który otwiera Boot Menu.

Wybierz USB strzałkami i wciśnij enter.

Jeśli są tam 2 opcje z USB to spróbuj z dwoma.

Jeśli się wyświetli okno instalacyjne windows 10, to oznacza to, że wybrałeś dobrą opcje.

Wciśnij w lewym dolnym rogu napraw komputer.

Następnie wciśnij Rozwiąż Problemy.

Wejdź w opcje zaawansowane.

Wciśnij Przywracanie Systemu i wybierz punkt przywracania z najnowszą datą.

Jeżeli po ukończeniu przywracania i restarcie komputera błąd nadal będzie, wtedy wybierz starszy punkt przywracania.

Myślę, że pomogłem :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2020 w JavaScript przez Lancer Użytkownik (980 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 170 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 225 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...