• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Windows 8.1 po zainstalowaniu aplikacji nie działa poprawnie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
82 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
zamknięte 17 marca 2018
Witam. Jestem posiadaczem pewnego komputera z Windowsem 8.1. Ostatnio, by poprawić komfort rozgrywki zakupiłem pendrive’a i użyłem go do ReadyBoost’a. Zainstalowałem także Razer Cortex, by zoptymalizować RAM. Po tej instalacji system przestał się ładować, od razu po uruchomieniu jest napisane: „Przygotowywanie automatycznej naprawy”, a gdy to się zakończy i wyskoczą dwie opcje (aby uruchomić komputer ponownie lub wejść w opcje zaawansowane) klikam Uruchom ponownie i nadal jest to samo. Jak wejdę w opcje zaawansowane i naprawę podczas uruchomienia to nawet nie wykrywa systemu. Miałem także nośnik instalacyjny Windowsa i po wejściu w wiersz poleceń i wpisaniu wszystkich komend do bootrec nadal ta sama sytuacja. Gdy uruchamiam komputer w trybie awaryjnym to samo. Dodam jeszcze, że ostatnio zmieniałem pastę termoprzewodzącą na chipsecie płyty głównej, lecz zrobiłem to tak, ze płyta nie ma rys ani nic.

Można prosić o pomoc? Z góry dzieki.

Prosze nie pisać żeby formatować, lub napisać, jak jest to jedyne wyjście
komentarz zamknięcia: Śrubka z płyty głównej spadła na ram i dysk miał bad sektory. Wszystko już działa.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Mateo13 Bywalec (2,360 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,021 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,629 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...