• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

dodać grę do swojej strony?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
334 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2018 w HTML i CSS przez niezalogowany
Robię stronę która polega na graniu w gry. I teraz chciałbym wiedzieć jak do pliku w css dodać coś tak jakby reklamę tylko zamiast reklamy kod na grę napisaną np. w pythonie (gra 2D)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 16 marca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

Pliki CSS są odpowiedzialne za wygląda strony, a dokładniej nie tyle pliki co reguły w nich zapisane.

A jeśli chodzi o gry przeglądarkowe to polecałbym albo JavaScript albo zainteresuj się WebAssembly jeśli JS Ci nie leży.

komentarz 16 marca 2018 przez niezalogowany
gra napisana jest w c++ ale wciąż nie mam odpowiedzi na moje pytanie
komentarz 16 marca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
to sprecyzuj w takim razie co dokładnie chcesz zrobić, bo ciężko zrozumieć pytanie. W pytaniu piszesz o wrzucaniu kodu gry napisanej w pythonie do pliku css.. co nie ma kompletnie sensu. Co dokładnie chcesz zrobić, daj najlepiej linka do strony i opisz problem.
komentarz 16 marca 2018 przez niezalogowany
OK. Niech Pan popatrzy chodzi mi o to że:

Mam kod na stronę w html i css-ie mam także kod w c++ na grę i teraz jak zrobić aby po kliknięciu w napis z tą grą przeniosło użytkownika na stronę w której znajduje się ta gra coś jak reklamy od google adsense
komentarz 16 marca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Przeniesienie na inną stronę zrobisz prostym znacznikiem <a href="...">Idź do gry</a>, a na tej drugiej stronie jak odpalasz tę grę? Jest ona do ściągnięcia czy w jakiś sposób odpalasz przeglądarkowo?
komentarz 16 marca 2018 przez niezalogowany
właśnie chodzi mi o to jak zrobić aby odpalić tą gre
komentarz 16 marca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
No to już zależy jak ona jest dokładnie napisana. Jeśli chcesz ją odpalić w przeglądarce i chcesz ją machać w C++ to wróć na górę tej rozmowy i poczytaj o WebAssembly (dałem Ci link do MDN na początek). Ale ja osobiście nie miałem jeszcze potrzeby tego używać, w zupełności do moich potrzeb wystarcza JavaScript więc musisz po prostu poczytać sobie jak dokładnie działa WA.
komentarz 16 marca 2018 przez niezalogowany
Chętnie skorzystałbym z JS tylko nigdy w nim nie programowałem a potrzebuje kodu na gre snake tak na szybko to wziąłem c++
komentarz 16 marca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Dla przeglądarki to najłatwiej napisać w JS. A jeśli C++ no to chyba tylko WebAssembly, nie znam innego rozwiązania na tę chwilę.
komentarz 16 marca 2018 przez niezalogowany
a jak zrobić to w JS
komentarz 16 marca 2018 przez niezalogowany
ok już się wszystkiego dowiedziałem dzięki za pomoc

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 274 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2018 w JavaScript przez niezalogowany
+1 głos
0 odpowiedzi 919 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2021 w Inne języki przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 680 wizyt
pytanie zadane 18 marca 2018 w HTML i CSS przez niezalogowany

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...