• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 7 - Słuchawki bluetooth nie łączą się z laptopem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
10,791 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Maciej Pogorzelski Nowicjusz (120 p.)

Witam,

Mam mały problem z słuchawkami JBL T460BT, sytuacja wygląda następująco.
Podłączenie słuchawek przez bluetooth działa bez najmniejszego problemu raz sparowałem i wszystko gotowe, ale mam problem z podłączeniem słuchawek do laptopa.
Sytuacja wygląda następująco:

>Dodaje nowe urządzenie w Panel sterowania>Sprzęt i dźwięk>Urządzenia i drukarki>Urządzenia Bluetooth
>Wciskam parowanie słuchawek na słuchawkach, słuchawki wyświetlają się więc je wybieram
>Przechodzi konfiguracja i tutaj chyba jest problem, ponieważ na filmach na yt w tym miejscu następuje także instalowanie sterowników, a u mnie się to nie wyświetla.

Tutaj jak to wygląda po:

 

Z góry dziękuje za pomoc :) 

komentarz 16 marca 2018 przez Maciej Pogorzelski Nowicjusz (120 p.)

@UPDATE

Przeinstalowałem sterowniki, i teraz jest problem taki:

 

Jak wybieram 1 opcje to dzwięk jest super, ale mikrofon nie działa.
Jak wybieram 2 opcje to mikrofon działa super, ale słuchawki jakoś dziwnie grają jakby taki efekt studni czy echa :v 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 marca 2019 przez Bartek6677 Nowicjusz (140 p.)
Witam. Mam dokładnie ten sam problem. Czy mógłbyś opisać skąd pobrałeś sterowniki i jak udało ci się sparować słuchawki? Proszę o instrukcję krok po kroku jeśli to możliwe.

Dziękuję i pozdrawiam.
komentarz 5 marca 2019 przez Maciej Pogorzelski Nowicjusz (120 p.)
Laptop czy PC?
komentarz 6 marca 2019 przez Bartek6677 Nowicjusz (140 p.)
Laptop win 7
komentarz 6 marca 2019 przez Maciej Pogorzelski Nowicjusz (120 p.)
Zainstaluj najnowsze sterowniki bluetooth dla swojego laptopa. Wpisz w google nazwę swojego laptopa + bluetooth drivers. U mnie to zadziałało.
komentarz 15 marca 2019 przez Bartek6677 Nowicjusz (140 p.)

Zrobiłem tak jak radziłeś i podziałało ale pojawił się nowy problem.

U Ciebie tam gdzie jest słuchaj muzyki jest połączone a u mnie niestety to nie działa, klikam słuchaj i nic się nie dziej. Wiesz może jak to naprawić ?

Dziękuje i pozdrawiam

komentarz 16 marca 2019 przez Maciej Pogorzelski Nowicjusz (120 p.)
O kurcze :v U mnie już działało.

Jak masz otwarte ten ekran i klikasz "słuchaj muzyki" to w jaki sposób pali Ci się dioda w słuchawkach?
komentarz 16 marca 2019 przez Bartek6677 Nowicjusz (140 p.)
dioda mruga na niebiesko a jak się nie połączy to po chwili jest biała

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 556 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez grudzin Początkujący (320 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 224 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez HiImMag Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 233 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...