• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki typem rozrywki preferujecie swoje dusze

Object Storage Arubacloud
+5 głosów
649 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2015 w Offtop przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Tak dla relaksiku, offtopowy temacik dotyczący jak wy się relaksujecie np gdy macie wszystkiego dość i chcecie chwile odetchnąć.

18 odpowiedzi

+14 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2015 przez niezalogowany
Alkohol, narkotyki, prostytutki.
komentarz 3 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Hahahaha :P wszystko na raz czy czasem rozdzielasz ?
+7 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
Programuję w JS.
+3 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Spacer / gitara / rozwałka w GTAV / Wypad na piwo / Książki / Nocna przejażdżka samochodem + muzyka i śpiewanie :P
+2 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Słucham muzyki, rysuje, programuje. Z reguły nie równocześnie.
+2 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Muzyka. Gram i słucham.
+2 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
Widzę, że sporo programistów tutaj muzykuje :D

Dołączam do tego zacnego grona.

A gdy nawet na to nie mam siły, to obejrzę sobie jakiś dobry serial, bądź anime.

Inna opcja to książka, bądź gra (głównie RPG).
+2 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Zastanawiam się nad sensem życia. (Jak zbudowany jest wrzechświat? jak wygląda 4 wymiar?)

Zawsze pomaga.
komentarz 3 sierpnia 2015 przez kmieciak_m Mądrala (7,450 p.)

Twoje zmysły pracują w trybie trójwymiarowym, więc mózg nie jest w stanie sobie "wyobrazić" czterech wymiarów. Koniec. Mózg jest tworem ograniczonym i takim niech pozostanie.

Powiedz to Stephenowi Hawkingowi. :) Jego mózg to hiperkula. 

komentarz 3 sierpnia 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)

Powiedz to Stephenowi Hawkingowi. :) Jego mózg to hiperkula. 

Tak? A mi się wydaje, że uważasz go za "geniusza" tylko dlatego, że inni uważają go za geniusza. Innymi słowy - z geniuszami naukowymi jest taki problem, że żeby zrozumieć ich geniusz, samemu trzeba mieć bardzo dużą wiedzę.

komentarz 4 sierpnia 2015 przez kmieciak_m Mądrala (7,450 p.)
Nie głupie nawet mądre bym rzekł. Tak czy inaczej masz racje czytałem jego książke oglądałem wiele filmów ale mój umysł nie sięga tak daleko. Człowieka szanuję choć go nie znam i uważam za geniusz bo inni go za takiego uważają a na to trzeba zasłużyć, trzeba naprawdę być geniuszem żeby inny geniusz uważał cię za geniusza.
komentarz 16 października 2015 przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
Zobaczcie, co pełni rolę "konturu" figur w różnych wymiarach. (Krawędź to trochę złe słowo tutaj)

1 wymiar- Linia, składa się z punktów.

2 wymiar- Figury płaskie, konturem są linie

3 Wymiar- Bryły, konturami są figury płaskie

4 wymiar- Coś, konturami są bryły? :)

Zawsze element n-tego wymiaru, zbudowany jest z elementów wymiaru n-1. Dlatego teorie, że 4 wymiar to czas czy inne bajery, jakoś mnie nie przekonuje.

Z drugiej strony, jak się posłucha na temat fizyki kwantowej, to potem już nic mnie nie zdziwi. :)
komentarz 17 października 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Interpretacja matematyczna (geometryczna) przestrzeni n-wymiarowej jest prosta.

Ale z tym czwartym wymiarem to chodzi o to, co jest rzeczywiste, a nie wyimaginowane.
+1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez niezalogowany
Programowanie, nawet taki mały, nudny programik w konsolce ;) Czytanie książki (o programowaniu jak na razie, ,,Symfonia C++" tak uściślając), oglądanie telewizji, a jak nie ma nic na żywo, to jakaś nagrana, dobra komedia, granie na komputerze (aktualnie przerabiam drugi raz serię Portal, ale mam jeszcze parę innych), no i oczywiście wyjście na dwór, z kolegą, żeby pogadać o tym wszystkim ;) Ale najważniejsze, to wejście na forum! :P
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez Buby Pasjonat (19,590 p.)
Dobra muzyka, która leci praktycznie cały czas, nawet gdy robię coś, co mnie nie relaksuje. Sport, a szczególnie ćwiczenia siłowe + boks, oczywiście amatorsko dla swojej satysfakcji - po całym dniu pracy umysłowej, takie wyładowanie się i rozruszanie bardzo dobrze działa. ;) Nie pogardzę też piłką w różnym wydaniu. Poza tym dobra książka - filmy już od dawna mnie nie kręcą - zazwyczaj co dziwne jakiś romans bądź filozofia - gorąco polecam książkę Edwarda Stachury pt. "Fabula Rasa". Czasem zdarzy się przeczytać i nauczyć, bądź napisać jakiś wiersz, a co ;>
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2015 przez kotfuterkowy Dyskutant (9,220 p.)
Różnie - spacer, rower, jakaś muzyka, albo bezmyślne oglądanie TV :)
0 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Niestety oglądam yt.
0 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2015 przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)
Gitara i muzyka przedewszystkim. Z reguły też biorę kumpla i idziemy na piwo w plenerze, a jak jestem zmęczony psychicznie, a fizycznie jest ok, to idę biegać/wyżyć się na siłce.
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2015 przez kmieciak_m Mądrala (7,450 p.)
Jedno słowo - HATRED
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Udawaniem kucyka.
0 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Bumerangi , siłka, rower, RANDKOWANIE :P
0 głosów
odpowiedź 17 października 2015 przez Eimens Maniak (69,240 p.)
Muzyka codepen/BF i chill, albo spacer :)
0 głosów
odpowiedź 17 października 2015 przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
Bieganie, trening, czytanie, granie, partyjka w szachy, wyjscie na tenisa, spacer. Najbardziej polecam czytanie a potem jakis konkretny wysilek fizyczny np. bieganie(osobiscie biegam od roku i bardzo polecam) swietna sprawa.
–1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2015 przez Rogargol Pasjonat (16,600 p.)
Ja w ramach rozrywki lubie sie czepiac - chyba nie do konca znasz znaczenie slowa "preferować". Moze chodzilo np o "raczyć"?

Podobne pytania

+4 głosów
1 odpowiedź 258 wizyt
–3 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
–3 głosów
1 odpowiedź 186 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2016 w Offtop przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,541 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...