• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem ze sterownikami myszki- Windows 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
6,898 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Paulasz04 Nowicjusz (120 p.)

Mam problemy ze sterownikami myszy. Mój laptop (Acer) po podłączeniu myszy (obojętnie czy bezprzewodowej czy na kablu) pokazuje komunikat, że instalacja sterowników przebiegła pomyślnie, po czym pokazuje się, sterownik niedostępny. Co za tym idzie?
Myszka mimo tego, że działa sama w sobie to nie działa na komputerze. Co może być tego przyczyną? Nie jest to kwestia myszki, gdyż dzisiaj kupiłam nową i jest to samo. Mój system to Windows 10. Proszę o szybka pomoc!

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 marca 2018 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
Co to za myszka??? Jeszcze można wsadzić w inny port USB.
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2018 przez Konginsan Początkujący (340 p.)
Witam, mam podobny problem. Na stacjonarnym kompie myszka działa na laptopie nie. Druga myszka działa na kompie i laptopie. Porty USB działają więc obstawiam sterownik. Dzisiaj w ciągu dnia postaram się potwierdzić tą przyczynę. Podobnie mam na laptopie 10, na stacjonarnym XP.
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Na pewno jest to wina sterownika, trzeba poszukać odpowiedniej myszki.

Powiem, jak to wygląda u mnie. Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez myszki, miałem ich kilka (również bezprzewodowe). Ale kiedyś konieczność mnie zmusiła (miałem za mało miejsca na stole) do usunięcia myszki. Na początku było trochę niefajnie, ale teraz kiedy się przyzwyczaiłem, używam wyłącznie tej dotykowej - wbudowanej w laptop. Pracuję dość intensywnie, w różnych programach (również w Wordzie), przy komputerze spędzam po kilka godzin dziennie.
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2018 przez Konginsan Początkujący (340 p.)
Witam, w Panelu Sterowania, w zakładce Menedżer Ustawień odinstalowałem urządzenie, po czym podłączyłem ponownie. Zainstalowało się automatycznie lecz nadal nie działało. W oknie właściwości Urządzenie zgodne z HID, w karcie Sterownik wybrałem "wyłącz", a następnie "włącz" i urządzenie zaczęło działać poprawnie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 357 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 162 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 409 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez jakubjordanek Obywatel (1,320 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...