• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem ze sterownikami myszki- Windows 10

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
6,873 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Paulasz04 Nowicjusz (120 p.)

Mam problemy ze sterownikami myszy. Mój laptop (Acer) po podłączeniu myszy (obojętnie czy bezprzewodowej czy na kablu) pokazuje komunikat, że instalacja sterowników przebiegła pomyślnie, po czym pokazuje się, sterownik niedostępny. Co za tym idzie?
Myszka mimo tego, że działa sama w sobie to nie działa na komputerze. Co może być tego przyczyną? Nie jest to kwestia myszki, gdyż dzisiaj kupiłam nową i jest to samo. Mój system to Windows 10. Proszę o szybka pomoc!

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 marca 2018 przez forumall Gaduła (4,310 p.)
Co to za myszka??? Jeszcze można wsadzić w inny port USB.
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2018 przez Konginsan Początkujący (340 p.)
Witam, mam podobny problem. Na stacjonarnym kompie myszka działa na laptopie nie. Druga myszka działa na kompie i laptopie. Porty USB działają więc obstawiam sterownik. Dzisiaj w ciągu dnia postaram się potwierdzić tą przyczynę. Podobnie mam na laptopie 10, na stacjonarnym XP.
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Na pewno jest to wina sterownika, trzeba poszukać odpowiedniej myszki.

Powiem, jak to wygląda u mnie. Kiedyś nie wyobrażałem sobie życia bez myszki, miałem ich kilka (również bezprzewodowe). Ale kiedyś konieczność mnie zmusiła (miałem za mało miejsca na stole) do usunięcia myszki. Na początku było trochę niefajnie, ale teraz kiedy się przyzwyczaiłem, używam wyłącznie tej dotykowej - wbudowanej w laptop. Pracuję dość intensywnie, w różnych programach (również w Wordzie), przy komputerze spędzam po kilka godzin dziennie.
0 głosów
odpowiedź 23 marca 2018 przez Konginsan Początkujący (340 p.)
Witam, w Panelu Sterowania, w zakładce Menedżer Ustawień odinstalowałem urządzenie, po czym podłączyłem ponownie. Zainstalowało się automatycznie lecz nadal nie działało. W oknie właściwości Urządzenie zgodne z HID, w karcie Sterownik wybrałem "wyłącz", a następnie "włącz" i urządzenie zaczęło działać poprawnie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 356 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 159 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 404 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez jakubjordanek Obywatel (1,320 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...