• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmieniająca się wielkość diva po zjechaniu niżej na stronie.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
135 wizyt
pytanie zadane 13 marca 2018 w HTML i CSS przez DreaM Użytkownik (840 p.)
Witam. Chciałbym uzyskać efekt, że mam na górze strony menu z wyborem różnych odnośników przypięte ciągle na górze. Trudno mi to wytłumaczyć ale ten pierwszy efekt mam osiągnięty.

Chodzi mi o to, jak zrobić, że gdy jestem na samej górze strony WWW to div z menu ma np. 60px wysokości a jak zjedziemy na stronie np. 300px; to wysokość diva zmieni się na  30px;

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 marca 2018 przez gremlin Dyskutant (7,600 p.)
edycja 13 marca 2018 przez gremlin
Możesz użyć zdarzenia 'scroll' i sprawdzać czy pageYOffset jest większy niż przykładowe 300, wtedy zmienić wysokość tego diva bezpośrednio w kodzie js lub przypisując mu klasę z inną wysokością (co raczej jest wygodniejsze).
komentarz 13 marca 2018 przez DreaM Użytkownik (840 p.)
A masz jakiś dostęp do poradnika polskiego lub angielskiego-najlepiej filmu?
komentarz 13 marca 2018 przez gremlin Dyskutant (7,600 p.)

Tutaj masz wyjaśnione na innym przykładzie ale w gruncie rzeczy te same elementy które raczej pomogą Ci się uporać z Twoim kodem.

https://youtu.be/cOFWh_4d_sU

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 202 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 451 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2016 w HTML i CSS przez Sedki Początkujący (250 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...