• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam laptopa

0 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 13 marca w Sprzęt komputerowy przez PATYL Maniak (67,670 p.)
Witam, poszukuję laptopa. Wyprzedzając najważniejsze pytanie - nie nie szukam laptopa za 500zł do grania ani do grafiki 3D. Wręcz przeciwnie, potrzebuję laptopa do pracy codziennej. Ona ogranicza się do przeglądania strony internetowych i pracą z ludźmi. Może to być tablet z dołączaną klawiaturą. Najbardziej zależy mi na wyglądzie urządzenia i na jego wielkości. Coś małego i w miarę cienkiego.

Cena do: 2000zł

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 marca przez k222 Pasjonat (19,910 p.)
W tej cenie i z jednak małą ilością informacji którą podałeś myślę że laptop Lenovo Ideapad 320s-15 jest ciekawą propozycją. To co jest w nim fajnego (oprócz tego że mieści się w cenie i wygląda według mnie fajnie - jeśli ktoś lubi minimalizm) jet to że jest on cienki (2cm grubości), po części zrobiony z aluminium (zawsze lepsze niż plastik), ma matowy ekran IPS - duża zaleta, takiego powinieneś szukać, błyszczące omijaj, procesor i układ graficzny w zupełności wystarczy na co dzień i powinien zapewnić w miarę długi czas pracy na baterii, jedno co bym polecał zrobić to w przyszłości dokupić dysk SSD i włożyć zamiast HDD, ale myślę że dla ciebie propozycja warta rozpatrzenia.
–1 głos
odpowiedź 15 marca przez Krzysztof_Nowak Mądrala (6,100 p.)

Obczaj taki ASUS R541UA https://www.x-kom.pl/p/358627-notebook-laptop-156-asus-r541ua-dm1404d-i3-7100u-4gb-256ssd-dvd.html 

• Intel Core i3-7100U (2 rdzenie, 2.40 GHz, 3 MB cache)
  • 4 GB (SO-DIMM DDR4, 2133MHz)
  • 256 GB SSD SATA III
  • Intel HD Graphics 620
  • Ekran matowy 
  • Technologia SonicMaster
–1 głos
odpowiedź 16 marca przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,320 p.)
Ale masz świadomość że w tym budżecie masz konstrukcje "plastik fantastik" (budżetowe jak na Ukrainę) i matryce TN, tutaj musisz mieć tego świadomość że jeśli ma być nowy brany na firmę to szkoda pieniędzy na nowego do 2000zł który zbyt długo nie wytrzyma intensywnego użytkowania.

https://www.nieidealny.pl/forum/forum/4-kupno-laptopa-zakup-notebooka-porownanie-modeli/
Przejrzyj tematy i się dobrze zastanów czy musi być nowy.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 137 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Incognito2 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
pytanie zadane 2 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez FreakyBaker Nowicjusz (170 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

52,033 zapytań

94,890 odpowiedzi

193,430 komentarzy

25,358 pasjonatów

Przeglądających: 153
Pasjonatów: 3 Gości: 150

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...