• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przywrócenie dysku twardego choć trochę do normalności

Object Storage Arubacloud
0 głosów
315 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2018 w Sprzęt komputerowy przez Browarnik123 Użytkownik (830 p.)
Dzień dobry !

Robiłem diagnostykę dysku programem mhdd i znalazło mi tysiące sektorów powyżej 150ms , poniżej 500 ms i powyżej 500 ms . I teraz tak . Co się stanie jeśli włączę opcje usuwania sektorów z opóźnieniem ? Czy dysk przestanie być sprawny ? A może po prostu program odetnie te 10-30 % dysku a reszta będzie zdrowa ? Czy to jest sposób na przywrócenie dysku do normalnej pracy bez zacinania co chwile ?  Za odpowiedzi jestem z góry wdzięczny .
2
komentarz 12 marca 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)

Czy to jest sposób na przywrócenie dysku do normalnej pracy bez zacinania co chwile ?

Polecam kupić nowy, bo w najlepszym razie podziała jakiś czas po "naprawach" (jeśli jakiś efekt wgl zajdzie), a później możesz zobaczyć, że Twoje pliki wyparowały. 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 marca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)

Taka prawda najlepiej kupić nowy niż paprać się w robocie! Look taki dysk tani i fajny 159 zł
https://www.x-kom.pl/p/322520-dysk-hdd-toshiba-1tb-7200obr-64mb-p300-oem.html

Najfajniej kup szybki dysk GOODRAM MLC IRDM (GEN2) 
https://www.x-kom.pl/p/387048-dysk-ssd-goodram-120gb-25-sata-ssd-mlc-irdm-gen2.html

komentarz 13 marca 2018 przez Browarnik123 Użytkownik (830 p.)
Wielkie dzięki . Tylko mam pytanie . Bo w laptopie mam dysk hdd 2.5 . Czy dysk SSD 2.5 ma takie same wymiary co HHD 2.5 . Czy nie będzie takiej sytuacji że ten dysk mi się nie zmieści ?
komentarz 15 marca 2018 przez Krzysztof_Nowak Stary wyjadacz (10,980 p.)

Tak

Masz farta bardzo fajne promo na dyski SSD

https://inspiracje.x-kom.pl/memory

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 141 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2019 w Sprzęt komputerowy przez Kondziq95 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 488 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 641 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez Michał Samolewski Bywalec (2,240 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...