• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program do odtwarzania filmów z opcją rysowania.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
484 wizyt
pytanie zadane 12 marca 2018 w Grafika i multimedia przez Stiv1337 Nowicjusz (190 p.)

Witam, prawdopodobnie temat nie mówi zbyt wiele, więc tak potrzebuję programu do odtwarzania video z opcją zaznaczania czegoś na nim i robienia na nim "wszystkiego" [FILM GDZIE JEST POKAZANE O CO MI CHODZI].

Poszukuję także programu do "zdalnego pulpitu" chodzi mi dokładnie o to co jest wyżej tylko, by w mniej więcej tym samym momencie można było oglądać i zaznaczać różne rzeczy przez wiele osób.(Wiem, że ewentualnie można użyć TeamViewera, ale może ktoś zna jakiś lepszy program.)

Z góry dziękuję za pomoc :)

komentarz 12 marca 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Nie wiem czy jest taki program, ale taki efekt można uzyskać np. robiąc screena, i nagrywać na zbliżeniu w paintcie (lub w czymś bardziej zaawansowanym), a potem odpowiednio zmontować.
komentarz 12 marca 2018 przez Stiv1337 Nowicjusz (190 p.)
Fajnie byłoby gdyby taki program istniał, bo nie chce mi się tego tak długo montować w dodatku byłoby to bardzo nie praktyczne :(
komentarz 12 marca 2018 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Być może da się tak malować w programie Blender.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 63 wizyt
pytanie zadane 27 września 2023 w Systemy operacyjne, programy przez Stefek54 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 464 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 289 wizyt
pytanie zadane 17 października 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez martaem Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...