• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Popup z logowaniem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
281 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2018 w JavaScript przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
Witam :)
Mam stworzone i ostylowane dwa buttony jeden Zaloguj a drugi Zarejestruj i chciałbym ,żeby po kliknięci w dany wyskakiwał na środku monitora formularz z logowaniem/rejestracją.
Tylko nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać nigdy z JS nie miałem większej styczności. :/
Gdybyście mogli mi jakoś wytłumaczyć bądź zobrazować jak to napisać bym był niesamowicie wdzięczny :)
komentarz 9 marca 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Podaję hasło: MODAL BOX.
komentarz 14 marca 2018 przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
Hasło prawidłowe. Dziękuję bardzo :D

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 marca 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
No ale tak właściwie to czego nie wiesz? Nie wiesz w ogóle jak zrobić, żeby na kliknięcie coś się działo?

Bo żeby coś Ci się pojawiło na stronie, gdzie na początku tego nie widać to najlepiej po prostu to ukryć i po kliknięciu pokazywać, więcej tu problemów chyba nie ma :)

Tzn stwórz sobie po prostu ten formularz, ostyluj go (wszystko tak jak chciałbyś żeby wyglądał kiedy klikniesz na przycisk) i na początek daj mu po zwyczajne display: none. A w JS Twoim zadaniem jest zmiana tego po kliknięciu na display: block i tyle. Większa zabawa może być z animacjami do tego :p

Ogólnie mogłabym Ci więcej opisać, zabawę z klasami, podpinanie zdarzenia pod kliknięcie ale programowanie to rozwiązywanie problemów więc działaj i najlepiej pokazuje kod od razu w komentarzu, a ja postaram się na bieżąco nakierować Cię co i jak.

PS. Fajny kursik JS -> http://kursjs.pl
komentarz 14 marca 2018 przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
Dziękuje bardzo za tak wyczerpującą odpowiedz :D Z js do walki będę musiał stanąć aby nie była to jednostronna walka :D
Co do tego czego szukałem to użytkownik Jedras podał mi bardzo bardzo pomocne hasło jakim było " MODAL BOX" :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 91 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2021 w JavaScript przez x_000 Obywatel (1,460 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 183 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2020 w JavaScript przez Marcinnok Użytkownik (780 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...