• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pojawianie się diva od lewej do prawej strony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
403 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2018 w JavaScript przez SzukającyPrzygód Bywalec (2,310 p.)
Witam

Otóż mam na stronie div który jest sticky za pomocą kodu JavaScript i kiedy nagle zjedzie się scrollem na dół widać przez chwile jak div z górnej krawędzi ekranu na dół się pojawia i jest to spowodowanem nie wydajnością kodu , co prawda przez ułamek sekundy jest to widoczne ale po dodaniu do tego diva menu jest widoczna od razu ta chwila pojawiania się diva z górnej krawędzi ekranu na dół i jaki mam wprowadzić kod aby zamiast z górnej krawędzi ekranu na dół (przy gwałtownym zjechaniu scrollem) div miał od 0 px do 100 px zmieniać swoją szerokości , bardzo mi na tym zależy a nie wiem jak się za to zabrać

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 marca 2018 przez dervil Gaduła (3,030 p.)
sory ale nic się nie da zrozumieć z tego co napisałeś, weź daj link do strony i kod

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 223 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 230 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez TulismanoreV Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...