• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobry i nowy tutorial ze Spring boot

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
3,114 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2018 w Java przez timati Bywalec (2,060 p.)
Hej, wiem, że to forum skupione jest bardziej na sprawach z dziedziny front-end, ale może ktoś będzie coś wiedział :) Ostatnio zainteresowałem się Spring Boot'em, ale nauka z książki ciężko mi idzie, ponadto książka ma już swoje lata i zauważyłem, że wiele rzeczy jest nieaktualnych. Czy znacie może jakieś tutoriale gdzie ktoś robi jakąś aplikację z użyciem np: thymeleaf zamiast jsp, data-rest itp ?Chodzi mi przede wszystkim o to żeby był aktualny i poprowadził od początku do końca na jakiejś małej aplikacji.

Z góry dzięki za pomoc.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 marca 2018 przez Wiciorny Ekspert (268,990 p.)
Przecież masz całą dokumentacje Spring.io :D Spring Boot? Nic lepszego nie ma.

https://spring.io/guides słownik ang. jak nie ogarniasz i do roboty :)
0 głosów
odpowiedź 6 marca 2018 przez miro Pasjonat (23,870 p.)

Oprócz świetnej dokumentacji co było już wspomniane polecam też:
Mkyong tutorial
baeldung.com
Integrating Spring Boot with Thymeleaf
memorynotfound
Któtki kurs na Udemy
Thymeleaf oficjalna dokumentacja i tutorial
YouTube
Java Brains Na tym kanale jeszcze jest fajny kurs do REST i Lambda
KK JavaTutorials

Jednak ostrzegam, że też się uczę Springa oraz niektóre materiały były pobieżnie przejrzane.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,100 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2018 w Java przez Tomek Reda Obywatel (1,110 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 605 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 685 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2019 w Java przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)

92,417 zapytań

141,222 odpowiedzi

318,983 komentarzy

61,831 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...