• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Logowanie przez facebooka za pomocą laravel

+1 głos
136 wizyt
pytanie zadane 5 marca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez tomi0001 Początkujący (410 p.)

Mam taki problem całkowicie nie wiem jak się za to zabrać, logowanie przez facebokka za pomocą laravela.korzystałem z tego poradnika

https://scotch.io/tutorials/laravel-social-authentication-with-socialite

i jak próbuje wykonać taką instrukcję     $user4 = Socialite::driver('facebook')->user(); to dostaje komunikat i teraz zarejestowałem swoją stronę na facebooku w tym miejscu i teraz mam pytanie czy testować logowanie to mogę tez lokalnie czy muszę testować logowanie na tej stronie gdzie jest zarejestrowana ?

(1/1) InvalidStateException

in AbstractProvider.php (line 209)
at AbstractProvider->user()in Controller_strona.php (line 26)
komentarz 5 marca 2018 przez Filius Gaduła (3,740 p.)
co?
komentarz 6 marca 2018 przez tomi0001 Początkujący (410 p.)

No chodzi o logowanie przez facebooka za pomocą socialite .

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 marca 2018 przez tomi0001 Początkujący (410 p.)
Teraz wytłumaczę to jaśniej mam lokalną wersję aplikacji laravel gdzie wszystko działa dobrze i wersję na serwerze i ta wersja na serwerze domaga się biblioteki Class 'Laravel\Socialite\Facades\Socialite' not found , a ta biblioteka jest na serwerze nie mogę jednak przetestować jak to będzie działała(logowanie przez facebooka) na localhoście bo jak w facebooku wpisuje adres w Privacy Policy URL  mój adres_ip/laravel/public to wywala błąd a port 80 mam otwarty.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 466 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2017 w PHP, Symfony, Zend przez KrysztoSLU Użytkownik (690 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 223 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Milesq Pasjonat (15,200 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 109 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2018 w Offtop przez MrxCI Dyskutant (8,290 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,049 zapytań

110,440 odpowiedzi

231,294 komentarzy

47,819 pasjonatów

Przeglądających: 254
Pasjonatów: 7 Gości: 247

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...