• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak doinstalować cosiek do uruchamiania aplikacji androidowych w intelliJ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
215 wizyt
pytanie zadane 4 marca 2018 w Java przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
zamknięte 4 marca 2018 przez jegor377
Siema! Pobrałem LibGDX i chciałem sobie zbuildować projekt do androida, więc otworzyłem edit builda (tam gdzie się ustawia main classy itd... Wiecie.)  i chciałem sobie ustawić, ale nie miałem androida i przypomniało mi się, że przy instalacji intellij coś tam źle naklikałem, żeby mi androida nie instalowało, bo myślałem, że mi to niepotrzebne. Mam wszystkie potrzebne narzędzia do pisania aplikacji androidowych, tylko jakiś plugin odinstalowałem chyba i nie mogę uruchomić aplikacji. Nie mogę tego znaleźć w google. Pomożecie? :D
komentarz zamknięcia: Wszystko naprawione. :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 marca 2018 przez Tomasz90 Nałogowiec (25,140 p.)
wybrane 4 marca 2018 przez jegor377
 
Najlepsza
Spróbuj File -> Settings -> Plugins -> wpisz Android i tam powinien być. Ogólnie czy masz tą wtyczkę do Androida zainstalowaną to widać też jak tworzysz nowy projekt bo tam po lewej masz Android.
komentarz 4 marca 2018 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)

No wszystko niby fajnie. Zainstalowałem sobie plugin, ale teraz nie widzi mi importów do androida (np. import android.os.Bundle;). Co mam teraz zrobić? :D

komentarz 4 marca 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Zrestartować i poczekać na zindexowanie.
komentarz 4 marca 2018 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
No spk wszystko fajnie, ale teraz mi sie nie chce w emulatorze odpalic a ustawilem target. Nie wiem czy to juz nie powinno byc inne pytanie w sumie.
komentarz 4 marca 2018 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
Zamiast emulatora użyłem własnego telefonu i wszystko już gra. :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 270 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2017 w Java przez 0xf Dyskutant (8,180 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 137 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 713 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2017 w Java przez kasztof123 Nowicjusz (240 p.)

92,566 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,614 komentarzy

61,952 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...