• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana kamery podczas animacji -Blender

Object Storage Arubacloud
0 głosów
851 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2018 w Grafika i multimedia przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Witam, robię animację w blenderze, i mam pytanie, czy dało by się np od 380 klatki zmienić kamerę na drugą?

(od 0 klatki do 380 klatki będzie 1 kamera a od 380 będzie 2 kamera)

chodzi o to że mam 2 kamery (jedna po lewej a druga po prawej)

Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi

Pozdrawiam

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 3 marca 2018 przez D7470 Gaduła (4,960 p.)
wybrane 3 marca 2018 przez Hardwell
 
Najlepsza
Cześć,

To akurat dosyć prosta sprawa.

1. W Timeline przechodzisz na klatkę 0.

2. Trzymając myszkę nad Timeline przyciskasz M (utworzy się marker/znacznik).

3. Przeskakujesz na klatkę 380 i znowu wciskasz M.

4. Zaznacz pierwszą kamerę i pierwszego markera (PPM), z menu View wybierz opcję Bind Camera to Markers (CTRL+B).

5. Tak samo z drugim, zaznacz drugą kamerę i drugiego markera i z menu View wybierz opcję Bind Camera to Markers (CTRL+B).

I już ;)

Powinno działać.
komentarz 3 marca 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Dzięki mordeczko za odpowiedź, sprawdzę ją zaraz!

Jeśli jeszcze będę miał pytania mogę pisać pw?
komentarz 3 marca 2018 przez D7470 Gaduła (4,960 p.)
Jasne, żaden problem :)
komentarz 3 marca 2018 przez Chess Szeryf (76,710 p.)

@Hardwell, dlaczego na "private"? Nie lepiej założyć nowy wątek, aby każdy mógł zobaczyć odpowiedź i aby to zostało dla potomnych?

1
komentarz 3 marca 2018 przez D7470 Gaduła (4,960 p.)
Racja, lepiej publicznie wyjaśnić wszelkie problemy, może komuś akurat się przyda.
1
komentarz 3 marca 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)

@Chess, Dobry pomysł, właśnie mam kolejne pytanie i zaraz wstawię je na forum :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 948 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Grafika i multimedia przez DODO Bywalec (2,950 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 94 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 567 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...