• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Fotel gamingowy do wąskiego biurka

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,632 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2018 w Offtop przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
zamknięte 25 września 2018 przez Marfarzar
Zamierzam kupić fotel gamingowy w cenie nieprzekraczającej 800 zł. Jednak szerokość na fotel w moim biurku to 48 cm, a nie chcę kupować większego biurka. Znalazłem fotel mający szerokość siedziska wynoszącą 45 cm - Diablo X-One Horn, ale jest on wykonany z materiału przy którym nasza skóra się bardziej poci w lato. Dodatkowo do szerokości siedziska dochodzą podłokietniki przez co fotel nie zmieści się w moim biurku. Można ich nie montować w takim fotelu? Znacie fotel gamingowy, który wsuwałby się do takiego biurka i był z mareriału przystosowanego na lato ?
komentarz zamknięcia: Zakupiłem AKRACING Gaming Chair K7012
komentarz 3 marca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)

Za taką kwotę to lepiej kupić sobie fotel biurowy z ikei. Fotele "gamingowe"/kubełkowe, są w większości przypadków nie warte swojej ceny i dużo słabsze niż krzesło "biurowe" nawet z jakiejś no-name firmy. 

Masz tutaj filmu na YT, gdzie gość pokazuje różnice między fotelami. Dodatkowo, co tydzień (średnio) pokazuje kolejny model takiego fotela i opowiada czemu warto/nie warto kupić takie fotele. Przejrzyj filmy, które ma o fotelach na swoim kanale i zdecyduj czy serio warto w coś takiego zainwestować.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 marca 2018 przez maxx Początkujący (440 p.)
wybrane 5 stycznia 2019 przez Marfarzar
 
Najlepsza
Duże masz wymagania. :) Chyba nie ma wielu takich foteli, Z tego co widzę na halmarze, najwęższy ma 55 cm. (defender).
+1 głos
odpowiedź 3 marca 2018 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi fotelami dla graczy - znaczy domyślam się, że skilla ma się lepszego zapewne ;-)

Do 800 PLN znajdziesz na przykład taki fotel rodzimej firmy Profim, który powinien pasować.

M.

komentarz 3 marca 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Wyglądem bardziej podobają mi się fotele gamingowe. Jednak zapomniałem o szerokości nóżek fotela, których rozstawienie jest szersze od siedziska. Więc chyba do tego biurka nie znajdę odpowiedniego fotela :/ Czy przy korzystaniu z komputera lub robienia czegoś na biurku, mając taki fotel gamingowy, wsuwacie się fotelem do biurka, by być bliżej? Oczywiście, jeżeli ktoś ma takie biurko, że z dwóch stron na dole są szafki
komentarz 3 marca 2018 przez maciej.tokarz Nałogowiec (27,280 p.)
Poszperaj w necie za optymalną pozycją przy pracy/graniu z komputerem - sam wiesz najlepiej co potrzebujesz.

M.
0 głosów
odpowiedź 19 marca 2018 przez Marfarzar Bywalec (2,810 p.)
Po waszych i innych opiniach w internecie zdecydowałem się na fotel biurowy, początkowo miał to być MARKUS, ale on jest bardzo szeroki - 62 cm. Może ktoś zna fotel do takiego biurka? https://www.bodzio.pl/produkt/biurko-amadis-bialo-czarny-1700 Szerokość między tymi półkami wynosi właśnie do 50 cm (około 48 cm).

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,174 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2020 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 774 wizyt
pytanie zadane 31 grudnia 2019 w Offtop przez piotrusk Nowicjusz (130 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 359 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2021 w Offtop przez klau_dia Nowicjusz (210 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...