• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jestem pod wrażeniem

VPS Starter Arubacloud
+67 głosów
2,001 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Sprawy forum przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Jestem pod wrażeniem tego forum. Zadałem pytanie, a po 30 sekundach dostałem odpowiedź i to miłą, bez słów typu - google nie gryzie :)

Naprawdę dziękuję, zarówno Panu Zelentowi za stworzenie forum i całej społeczności programistycznej, jak i Wam, za to, że jesteście w porządku :)

Pozdrawiam!

22 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 8 kwietnia 2015 przez ® Użytkownik (560 p.)
Też mam podobne odczucia co przedmówcy . Jestem tu od dwóch dni a można sie poczuc jak w hmm.... Rodzinie Radia Maryja haha :P
komentarz 8 kwietnia 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
czy to kobita na forum?
komentarz 8 kwietnia 2015 przez ® Użytkownik (560 p.)
No niestety muszę rozczarować  Mam zboczenie na punckie "okularnic" ...  :P
komentarz 8 kwietnia 2015 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
właśnie zastanawiałem się czy to kobita czy może zboczeniec. Z przewaga na zboczeniec i miałem racje :D
komentarz 14 kwietnia 2015 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
Haha, padłem.

Stereotypowi informatycy w akcji xd
0 głosów
odpowiedź 14 kwietnia 2015 przez niezalogowany

Jeszcze tylko stworzyć opcję dodaj do grona znajomych i będziemy niezłą konkurencją dla Facebooka smiley

- Panie Mirosławie, liczymy na Pana! 

komentarz 16 kwietnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Można korzystać z oznaczenia kogoś gwiazdką, wówczas mamy szansę łatwiej zobaczyć jego aktywność w pytaniach, bo pojawi się przy nich mała gwiazdka. Pozdrawiam

Podobne pytania

+8 głosów
5 odpowiedzi 577 wizyt
+28 głosów
2 odpowiedzi 799 wizyt
+5 głosów
3 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 28 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...