• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

kolejność oglądania kursów

0 głosów
190 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez dxr Obywatel (1,250 p.)
Witajcie

Jaka jest "odpowiednia" kolejność oglądania (nauki) kursów dotyczących tworzenia witryn internetowych (oczywiście mowa o kursach udostępnionych na kanale Pasja Informatyki).

Zacząłem oglądać od PHP to w materiałach jest "na pewno to pamiętasz z kursu HTML". Więc Zacząłem od HTML, a tam "na pewno to pamiętasz z kursu CSS". Więc poleciałem do CSS, a tam znowu "przekierowanie" :)

Doszedłem do wniosku, że wszystkie te kursy są powiązane i zapętlone (geniusz normalnie), ale pytanie jak? Który odcinek, której serii jako pierwszy, który następny itd. ?

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 27 lutego 2018 przez Marchiew Mądrala (6,310 p.)
Ustawiasz sortowanie filmów: od najstarszego i jedziesz :)
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2018 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
Wszystko zaczęlo się od kursu C++, więc nawet w innych materiałach może być referencja do tamtych publikacji.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 270 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2017 w Java przez Pawel15ti Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 533 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2015 w Offtop przez CodeBlocksCPP Obywatel (1,010 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 105 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

66,478 zapytań

113,251 odpowiedzi

239,818 komentarzy

46,619 pasjonatów

Przeglądających: 231
Pasjonatów: 8 Gości: 223

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...