• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

kolejność oglądania kursów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
340 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez dxr Obywatel (1,240 p.)
Witajcie

Jaka jest "odpowiednia" kolejność oglądania (nauki) kursów dotyczących tworzenia witryn internetowych (oczywiście mowa o kursach udostępnionych na kanale Pasja Informatyki).

Zacząłem oglądać od PHP to w materiałach jest "na pewno to pamiętasz z kursu HTML". Więc Zacząłem od HTML, a tam "na pewno to pamiętasz z kursu CSS". Więc poleciałem do CSS, a tam znowu "przekierowanie" :)

Doszedłem do wniosku, że wszystkie te kursy są powiązane i zapętlone (geniusz normalnie), ale pytanie jak? Który odcinek, której serii jako pierwszy, który następny itd. ?

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 27 lutego 2018 przez Marchiew Dyskutant (7,690 p.)
Ustawiasz sortowanie filmów: od najstarszego i jedziesz :)
0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2018 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
Wszystko zaczęlo się od kursu C++, więc nawet w innych materiałach może być referencja do tamtych publikacji.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 342 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 124 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2021 w Systemy CMS przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 378 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2017 w Java przez Pawel15ti Nowicjusz (240 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...