• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Formularz kontaktowy na stronie

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
419 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2018 w JavaScript przez timati Bywalec (2,060 p.)
Tak jak w temacie. Na swojej stronie chciałbym umieścić formularz kontaktowy, który wysyłał by email do mojej skrzynki pocztowej gmail. Czy jest to wgl możliwe ? Chciałbym do tego użyć javascript. Czy znacie może jakieś materiały, które by mi pomogły ?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 27 lutego 2018 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
wybrane 28 lutego 2018 przez timati
 
Najlepsza
komentarz 28 lutego 2018 przez timati Bywalec (2,060 p.)
Dzięki skorzystałem z tego co mi poleciłeś. W ramach takiego zobaczenia działania tego formularza po porostu skopiowałem kod, który jest na stronie u umieściłem u siebie.

Czy teraz wiesz może w jaki sposób mogę to przetestować bez posiadanej domeny ?

Bo teraz testowałem to na xampp i jeżeli kliknąłem WYŚLIJ to w konsoli odstaje błąd : "Wystąpił błąd z połączeniem"  i jest on właśnie z ajax. Oczywiście w pliku php dodałem swój email.
komentarz 28 lutego 2018 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
Jest program , który symuluje wysyłanie wiadomości z xamppa i zapisuje je na dysku. Ale nie mam dzisiaj dostępu do kompa na, którym go używam.
komentarz 28 lutego 2018 przez timati Bywalec (2,060 p.)
Dzięki za podpowiedź. Skonfigurowałem xampp'a i wszystko ładnie śmiga :)
+2 głosów
odpowiedź 26 lutego 2018 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

PHPMailer - znajdziesz również tam przykłady. Fetch lub XHR

0 głosów
odpowiedź 27 lutego 2018 przez timati Bywalec (2,060 p.)
I jest tylko to ? nie ma czegoś łatwiejszego dla początkującego ? :) Może nawet z jakimś tutorialem :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 187 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2018 w JavaScript przez Rash Użytkownik (620 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 394 wizyt
pytanie zadane 23 września 2017 w PHP przez Waldemar Początkujący (410 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 896 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2017 w PHP przez Rafik Obywatel (1,870 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...