• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Firefox, lokalizacja addonów

Object Storage Arubacloud
0 głosów
80 wizyt
pytanie zadane 26 lutego 2018 w Systemy operacyjne, programy przez plebaniahobbitanow Początkujący (470 p.)
zamknięte 24 marca 2018 przez plebaniahobbitanow
Witam, mam problem z firefoxem. Chodzi o to że z wersją bodajże 57 dodatki do niego zaczęły być robione nową technologią i stare przestały działać do momentu zaktualizowania. Tak się składa że korzystałem z jednego takiego dodatku który nie został zaktualizowany do dzisiaj i postanowiłem zainstalować starszą wersję firefoxa, żeby dalej radośnie korzystać z tego dodatku. Niestety nie mogę go znaleźć w dodatkach do zainstalowania w programie, stąd moje pytanie. Jaka jest lokalizacja rozszerzeń do firefoxa w katalogu .mozilla i czy da się przegrać ten dodatek z powrotem do nowego katalogu .mozilla nowo zainstalowanej starszej wersji firefoxa. A może macie lepszy pomysł na rozwiązanie mojego problemu? Próbowałem jeszcze stworzyć firefoxa portable edition na tym samym komputerze, żeby na co dzień korzystać z nowszej wersji a przenośnej (starszej) tylko kiedy będę potrzebował skorzystać z rozszerzenia, ale mi się nie udało stworzyć przenośnej wersji firefoxa. Z góry dziękuję za pomoc.
komentarz zamknięcia: Zrozumiałem już swój błąd myślowy

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 lutego 2018 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
Nie wystarczy zainstalować starszą wersję FF i z repozytorium dodatków zainstalować rozszerzenie, które Cie interesuje ?
komentarz 26 lutego 2018 przez plebaniahobbitanow Początkujący (470 p.)
Niestety dodatek ten został usunięty z repozytorium (albo nie mogę go znaleźć), więc mogę być jedynym człowiekiem na ziemi posiadającym ten dodatek :p

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 282 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 445 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...