• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

po zalogowniu na komputerze jest tylko czarny ekran i kursor

Object Storage Arubacloud
0 głosów
403 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Wojciagrzanka Nowicjusz (120 p.)
Laptopa kupiłem 20 grudnia i jak dotąd śmigał ale dwa dni temu zaczęło się z nim coś dziać. Opowiem wam teraz historyjkę Po włączeniu csa zauważyłem że bardzo się laguje więc postanowiłem zrobić restarta, zaczął się aktualizować windows a gdy ponownie go włączyłem to   się długo ładował około może 40 sekund (wcześniej włączał się po maks 5  sekundach) a po zalogowaniu wyświetla się czarny ekran i kursor. Jak wchodziłem w menagera zadań to procesor pracuje w 80-100 procentach i od tamtej pory tak już jest zepsuty.W trybie awaryjnym jest tak samo. A i czasem wyświetla się komunikat ,,wątek unknown software exception 0x0000000d  w aplikacji w lokalozacji (tutaj były jakieś literki ale niestety nie zapisałem sobie ani nie zrobiłem zdjęcia) kliknik ok aby przerwać działanie aplikacji''. I jeszcze chciałem dodać że ekran logowania wygląda nirmalnie i nie laguje ani nic. Jest to ten laptop   https://www.morele.net/laptop-asus-r541uj-dm448t-977282/?ceneo_spo=true    i jeszcze przed włączeniem csa podłączyłem do tego laptopa taki monitor stary jakie są w pracowniach informatycznych i to może przez to że nie wiem karte graficzną przepalił albo coś. Myśle że dobrze opisałem problem a teraz proszę o pomoc.(sory nie wiedziałem jaką dać kategorię)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 lutego 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
spoko, przez podłączenie monitora zewnętrznego nie przepaliłeś karty. Bardzo możliwe że "złapałeś" wirusa. Używałeś jakiegoś programu antywirusowego? Druga opcja jaka mi przychodzi do głowy to Windows płata Ci figle :D w sumie jeśli nie masz na komputerze jakiś ważnych danych lub masz ich kopie najzwyczajniej przeinstaluj Windowsa

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 883 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,925 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2018 w Systemy operacyjne, programy przez adim1248 Początkujący (450 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,030 wizyt
pytanie zadane 24 grudnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Lampards Obywatel (1,130 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...