• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dell latitude e6420 raz uruchamia sie normalnie a raz uruchamia sie ale ekran pozostaje czarny

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
544 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez erko Początkujący (280 p.)
Witam posiadam lapka dell latitude e6420 w którym pojawił sie problem z uruchamianiem a mianowicie raz uruchamia sie normalnie a po restarcie lub wyłączeniu laptop odpala, ikonki migają lecz ekran pozostaje czarny tak jakby sie nie załączał. bateria jest do wymiany i dzialam na zasilaczu problem powtarza sie z wyjętą baterią jak i włożona. Aby odpalic kompa zauważyłem ze musze odczekac około godziny lub gdy jest zimny, wiatraczek dziala bo przy wylaczaniu slysze jak chodzi. diagnostyke w biosie wykonałem kiedy mi odpalil nie pokazywalo zadnych bledow tylko ze bateria jest do wymiany ale nae640 samym zasilaczu powinien normalnie sie uruchamiac ,zasilacz l dell.Probowalem przeczyszczenia od srodka odpinalem dysk wszystko jest w porzadku FORUMOWICZE pomozcie!!
komentarz 24 lutego 2018 przez erko Początkujący (280 p.)
Wlasnie jestem po diagnostyce ram wszystko ok zasilacz podaje 8 v czy to moze byc wina zasilacza? Naprawde juz nie mam pojecia o co kaman radiator odkrecilem polozylem nowa paste przykrecilem i nic to nie dalo. Jak pech to pech najpierw dwumas w toyocie teraz ekran w lapku nie mam pomyslow...w serwisie jak na zlosc caly czas sie zalaczal wrocilem do domu i dupa nawet poszedlem do sasiada bo myslalem ze moze jakies gniazdka w domu mam lewe ale nadal lipton...:(
komentarz 25 lutego 2018 przez erko Początkujący (280 p.)
Zrobiłem mały test gdy laptop nie chciał sie uruchomic wsadziłem go do zamrażalki na okolo 10 min po 10 minutkach byl zimniutki poczekalem 2 minutki podłaczylem kabel i uruchomił sie bez problemu. wentylator chodził cały czas jest sprawny wiec juz nie rozumiem czy on sie przegrzewa mimo ze wczesniej nie mial problemu z temperaturą? jedzie do mnie nowa bateria i zasilacz zobacze jak sprawa bedzie sie miala z nowa bateria jezeli problem bedzie sie powtarzal to juz naprawde nie wiem co robic chyba porabie go siekierką

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia 2018 przez Cixo Gaduła (4,070 p.)
A nie pojawia ci się czasem w tedy taka migająca kreska w lewym górnym rogu ekranu, to ja mam to samo na dell latitude e5410 i starczy wcisnąć ALT+CTRL+DEL i laptop się restartuje

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,925 wizyt
pytanie zadane 3 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez gryzon Początkujący (480 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 75 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 3,014 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...