• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Android w Borland C++ 10.2

Object Storage Arubacloud
0 głosów
194 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2018 w C i C++ przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
zamknięte 28 czerwca 2018 przez MsMaciek123

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak napisać aplikacje na Androida. Wiem ,że przydaje się znajomość Javy ale mi sie nie chce jej uczyć. Znam C++ i widziałem już jeden taki post na tym forum, lecz nic tam nie pisało o borlandzie. Z filmików na youtube wynika ,że da się to zrobić instalując SDK NDK i coś tam jeszcze... Dałby mi ktoś poradnik najlepiej po Polsku i z borlandem. Przyzwyczaiłem się do niego. I uważam ,że jest dla mnie dobrym środowiskiem. Jestem jeszcze młody i chce zacząć od czegoś małego. Najlepiej na androida. Robiłem coś w stylu wyścigów ,lecz na Windowsa. Nie pasowało mi to ,ponieważ nie miałem przy sobie laptopa za każdym razem jak chciałem coś pokazać kumplowi ,lecz miałem telefon.

 

Dziękuję za odpowiedzi i za przeczytanie tak długiego pytania.

PS: Nie zapomnij o odpowiedzi albo komentarzu!

komentarz zamknięcia: Nieaktualne.
komentarz 28 czerwca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Narzędzie do projektu, nie projekt do narzędzia
komentarz 28 czerwca 2018 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Data..
komentarz 28 czerwca 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Komentarze dalej mogę pisać, więc zamknięcie nic nie daje. Data nie jest ważna, a informacja.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 lutego 2018 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

mi sie nie chce jej uczyć

No to powodzenia.

 Dałby mi ktoś poradnik najlepiej po Polsku i z borlandem.

To dosyć niszowy temat więc wątpię że będzie coś sensownego po polsku w tej tematyce.

Android NDK służy do specyficznych zastosowań, kiedy wymagana jest wysoka wydajność, chociaż ostatnio wprowadzili jakieś pierwsze możliwości tworzenia widoków w NDK na androida to wciąż lepiej używać Javy/Kotlina.

Co do samego Borlanda nie mogę wiele powiedzieć bo nie używałem. 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 190 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2019 w C i C++ przez Teslum_369 Gaduła (4,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 683 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt

92,545 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,503 komentarzy

61,930 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...