• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wspólna nauka - szukam osoby do projektu (frontend Vue.js)

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
1,053 wizyt
pytanie zadane 23 lutego 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
edycja 25 lutego 2018 przez marcin99b

Zespół - składa się obecnie z trzech osób w wieku szkoły średniej
-ja od pisania backendu, którym jest api w asp.net core 2.0
-Mateusz od pisania frontendu w vue.js
-niedawno dołączył Dawid od projektowania UI/UX
Nie przewidujemy większego rozmiaru zespołu niż 5 osób 

Historia projektu- projekt jest rozwijany od końca grudnia 2017 / początku stycznia 218
-Przez pierwszy miesiąc rozwijałem projekt samodzielnie, pod kątem CV i dalszej nauki programowania
-Po miesiącu mojej samodzielnej pracy doszła nowa osoba - Mateusz, który pod moje API zaczął tworzyć frontend.
-Miesiąc po pracy Mateusza dołączył Dawid - projektujący wygląd frontendu, aby był on lepszy.

Kogo szukamy? - najlepiej osobę od frontendu w vue.js, jednak niekoniecznie - jeśli znajdzie się osoba z innej specjalizacji, która będzie pomocna - przyjmiemy
Frontend ma to do siebie, że trochę stoi w tyle i jest w nim jeszcze dużo do napisania

Cel projektu - nauka programowania, projekt jest non profit
Każdy uczący się musi robić własne projekty, m.in do CV
Więcej radości daje praca w grupie, przykładowo ja tworząc API będę bardziej zadowolony, jeśli coś z tego API będzie korzystało, a ktoś kto tworzy projekt frontendu będzie bardziej zadowolony, jeśli będzie dostawał API typowo pod projekt, który tworzy.

Github - LINK
(aktualny kod na branchu develop - niby oczywiste ale lepiej napisać)

Kontakt na pw lub hatedapp@gmail.com

komentarz 23 lutego 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
W sumie mógłbym pomóc, ale piszę raczej w PHP :/
komentarz 25 lutego 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

@marcin99b, grudnia 2017 / początku stycznia 217 

Chyba miał być początek stycznia 2018

komentarz 25 lutego 2018 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
poprawione

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 23 lutego 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Jeśli w przyszłośći projekt, będzie potrzebował java- :) się odezwę niestety nie moje technologie back
0 głosów
odpowiedź 12 marca 2018 przez marcin99b Szeryf (81,480 p.)
Odświeżam

Projekt dalej się rozwija, jednak przez mniejszą ilość czasu osób od frontendu (i ciągle jedną osobę od frontendu, bo osoby przychodzące nie robią praktycznie nic) przy rozwoju backendu, różnica między poziomem frontendu a backendu dalej się rozszerza, mimo że rozwój backendu w pewnym stopniu zwolnił

Osoba której szukamy to ktoś, znający frontend, najlepiej osoba znająca Vue.js, lub przynajmniej podstawy, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania
Celujemy głównie w osoby w wieku szkoły średniej, ze względu na większą ilość czasu wolnego u tych osób

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 290 wizyt
+4 głosów
1 odpowiedź 1,593 wizyt
+7 głosów
2 odpowiedzi 588 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...