• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Płyta z windows 7

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
577 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
zamknięte 22 czerwca 2015 przez pewolt
Witam

Kupilem komputer z juz zainstalowanym systemem win 7. Tylko ze  mam problem bo nie dostalem plyty z systemem i nie wiem jak ja zdobic. Moze wie ktos skad moze wziac ta plytke?

PS. Musze tylko przywrocic bootloader na win 7 i najlepiej zeby plytke wypalic u siebie i zebysystem byl za darmo z neta oczywiscie legalnie :D

Prosze o pomoc.
komentarz zamknięcia: dzieki :)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,650 p.)
wybrane 22 czerwca 2015 przez pewolt
komentarz 22 czerwca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
czy to legalne?
komentarz 22 czerwca 2015 przez shadou102 Pasjonat (21,650 p.)

Napisane, że pliki pochodzą z MSDN 

komentarz 22 czerwca 2015 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
cos nie jestem pewien tego ale zobacze
komentarz 22 czerwca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Nikt Cię nie będzie ścigać za pobranie Windowsa po to żeby wbić legalny klucz :)
+1 głos
odpowiedź 22 czerwca 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Jeżeli masz oryginalny klucz do Windowsa to obojętnie skąd pobierzesz i obojętnie czy to będzie czysta wersja z MSDN, czy jakaś zmodyfikowana to po wpisaniu tego klucza będzie to oryginalny Windows, jedyne co to musisz wiedzieć jaką wersję pobrać, bo klucz do wersji Home nie będzie działał z wersją Pro i odwrotnie, tak że możesz pobrać Windowsa w teorii z pierwszego lepszego linka w sieci.
komentarz 22 czerwca 2015 przez Schizohatter Nałogowiec (39,600 p.)
Na pewno w przypadku Windows 8, ale chyba także w przypadku Windows 7, OEM posiada inną płytę (to jest inny instalator, ponieważ sprawdza płytę główną i posiada inny klucz seryjny).
komentarz 22 czerwca 2015 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Te wersje OEM to ogólnie jest poprawna sprawa i gdy się ma taką wersję to z reguły kontakt z MSem daje jakieś rezultaty, bo prawda jest taka, że chyba tylko oni do końca wiedzą na czym polega ta licencja...

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 354 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 869 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 241 wizyt

92,834 zapytań

141,778 odpowiedzi

320,826 komentarzy

62,164 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...