• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Drukarka w sieci

Object Storage Arubacloud
0 głosów
318 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez EltraEden Użytkownik (590 p.)
Witam. Mam taki mały problem w sieci domowej. Posiadam drukarkę sieciową hp, która jest podłączona do routera od isp i ten router ma zasięg na parterze ale nie ma na piętrze więc mam tam drugi router podłączony przez switcha do tego na dole jako AP. I teraz problem taki że urządzenia podłączone do tego na piętrze nie widzą drukarki sieciowej a te podpięte pod router isp widzą. Jakiś pomysł co by można było zrobić żeby urządzenia podłączone do tego routera na piętrze widziały tą drukarkę ? Próbowałem ustawić router na piętrze jako repeater ale zasięg z parteru jest tak słaby że googla nawet się nie włączy w takiej konfiguracji.
komentarz 20 lutego 2018 przez Maniek Bywalec (2,170 p.)
Problemem może być zapora w switchu/routerze, która blokuje porty, ale nie jestem pewien ponieważ się nie znam na sieciach
komentarz 20 lutego 2018 przez EltraEden Użytkownik (590 p.)
No ja też niestety :/ Problemu jakoś dużego nie mam bo nadal mogę drukować z blaszaka no ale nie tylko ja jestem w domu niestety a reszta rodziny laptopy ma :D

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 208 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2023 w Sprzęt komputerowy przez domelcio Użytkownik (960 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 68 wizyt
+2 głosów
3 odpowiedzi 528 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2022 w Sprzęt komputerowy przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...