• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zadania z modernizacji

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
130 wizyt
pytanie zadane 20 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez pressik Nowicjusz (140 p.)
Witam, może mi ktoś odpowiedzieć na te zadania, ponieważ nie jestem pewny czy dobrze je rozwiązałem.

1. Mamy do czynienia z płytą główną do gniazda Socket LGA 775 o pamięciach ddr2. W gnieździe zamontowano pamięć DDR2 512 mb pc5300. Dokładamy pamięć DDR2 1 GB o częstotliwości 800MHz.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2018 przez Maniek Bywalec (2,170 p.)
Jeśli chodzi o to czy będzie działać, to powinno, ale drugi ram zwolni z częstotliwością do wolniejszego

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 61 wizyt
pytanie zadane 16 października 2023 w Systemy operacyjne, programy przez Jerzy Użytkownik (870 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2023 w C i C++ przez kwkstein Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 189 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2021 w C i C++ przez Quba Użytkownik (870 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...