• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Div po środku strony

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
3,290 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2018 w HTML i CSS przez SzukającyPrzygód Bywalec (2,310 p.)
zamknięte 26 lutego 2018 przez SzukającyPrzygód
Witam

Jaki mam wprowadzić kod aby div był po środku strony , chodzi mi o to jak mam ustawić top i bottom aby div w położeniu wysokościowym był po środku strony , bardzo mi na tym zależy a nie wiem jak za to zbytnio się zabrać
komentarz zamknięcia: uzyskanie odpowiedzi
1
komentarz 20 lutego 2018 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

Tutaj można się poduczyć flexboxa w 'praktyce'

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 19 lutego 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)

daj rodzicowi

.rodzic {
 display: flex;
 justify-content: center;
 align-items: center;
}

 

komentarz 19 lutego 2018 przez SzukającyPrzygód Bywalec (2,310 p.)

dość nie typowa nazwa klasy laugh ale dzięki za pomoc , mam rozumieć że klasa rodzic to ta główna klasa , ta macierzysta klasa

komentarz 20 lutego 2018 przez zgrybus Pasjonat (24,860 p.)
no nazwa klasy wskazuje, że jest to rodzic tego twojego diva
0 głosów
odpowiedź 20 lutego 2018 przez pablop76 VIP (123,060 p.)

Możliwości centrowania z objaśnieniem.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 392 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2020 w HTML i CSS przez spicedagger Użytkownik (530 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 600 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2019 w HTML i CSS przez El Lirón Obywatel (1,320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 701 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...