• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

formularz rejestracji i logowania

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
441 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2018 w PHP przez Polski Bonnie Nowicjusz (120 p.)

Mam własną stronę internetową i mam zaprogramowany formularz rejestracji i logowania tak jak na yt ale działa on tylko na localhoscie a na mojej strone przy rejestracji jest błąd " Błąd serwera! Przepraszamy za niedogodności i prosimy o rejestrację w innym terminie!
Informacja developerska: exception 'mysqli_sql_exception' with message 'Access denied for user 'root'@'127.0.0.1' (using password: NO)' in /profiles/r/ro/rob/robloxgamers/robloxgamers.cba.pl/rejestracja.php:86 Stack trace: #0 /profiles/r/ro/rob/robloxgamers/robloxgamers.cba.pl/rejestracja.php(86): mysqli->mysqli('localhost', 'root', '', 'osadnicy') #1 {main} " a podczas logowania na istniejące konto wyskakuje "error 1054". Prosze o szybką odpowiedz. (site key i secret key z recapthy jest zmieniony na prawidłowy)

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 lutego 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Do bazy logujesz się za pomocą błędnych danych (tych z localhosta). Zmień dane i będzie ok.
komentarz 18 lutego 2018 przez Polski Bonnie Nowicjusz (120 p.)
zaraz to sprawdze bo skończyłem test
komentarz 18 lutego 2018 przez Polski Bonnie Nowicjusz (120 p.)
dzienkuje za pomoc
komentarz 18 lutego 2018 przez Polski Bonnie Nowicjusz (120 p.)
dalej mi niedziała kod jest taki $polaczenie = new mysqli($host, $db_user, $db_password, $db_name); i niewiem czy tam coś pisać bo to przecież półki ($)
komentarz 18 lutego 2018 przez Polski Bonnie Nowicjusz (120 p.)

@Mariusz08,
powinienem w te miejsca $host, $db_user, $db_password, $db_name  wpisać dane z mysql?

 

komentarz 19 lutego 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Tak

Poza tym to nie półki, a zmienne.

Podobne pytania

–4 głosów
1 odpowiedź 715 wizyt
pytanie zadane 21 października 2016 w PHP przez Warzywo Gaming Początkujący (320 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 196 wizyt
–2 głosów
4 odpowiedzi 642 wizyt
pytanie zadane 18 września 2015 w PHP przez Nlvg Użytkownik (550 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...