• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Kontroler ps3

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
617 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2018 w Sprzęt komputerowy przez TapQu Użytkownik (540 p.)
zamknięte 19 lutego 2018 przez TapQu
Mam kontroler od ps3 i port hub na 3 usb ( Nie pamiętam jaki to jest model )

Jest podłączony kablem usb-ps3 (nwm jak się nazywa jest trochę większy od ładowarek do telefonu ale do nich nie pasuje)

Żeby działał używam:
- Microsoft Xbox 360 Accesories
- Scp Toolkit

Gdy gram w rocket league to co około minute lub goal kontroler się restartuje, albo całkowicie wyłącza ( Przez co muszę wejść w Scp toolkit driver installer > wybrać zakładke dualshock 3 > i wybrać ten kontroler i zainstalować co powie że już jest zainstalowane i tylko zresetuje i wtedy dopiero działa kontroler )
Dość mocno to denerwuje gdy gram i uniemożliwia grę turniejową w rocket league w taki sposób że wolę nie grać bo mi się wyłączy i przegrywam ciągle :/.
Używam pada przez usb bo przez bluetooth do pc mojego się nie da :/ ( testowałem ale możecie powiedzieć jak to zrobić odpisze czy tak robiłem albo czy działa )
Inne kontrolery też tak mają

Chciałbym żeby ktoś powiedział jak to naprawić czy coś.
komentarz zamknięcia: Rozwiązane
1
komentarz 18 lutego 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Podłączanie bezpośrednio do komputera zamiast przez HUB próbowałeś? HUB nie daje takiego prądu żeby zasilić w pełni każde podłączone urządzenie, chyba, że to HUB aktywny (z własnym zasilaniem)
komentarz 18 lutego 2018 przez TapQu Użytkownik (540 p.)
Nie za bardzo mam dostęp do portów w komputerze bo przednie nie działają nie wiem z jakiego powodu ale nie działają a tylne są troche za daleko bo jak za mocno wyciągnę komputer to subwoofer z głośnikami się wypina a słuchawki mam podłączone do takiego małego kontrolera na subwooferze ( głośniki creative ). Czy możliwe że hub nie daje rady zasilić myszki i kontrolera równocześnie? Nie pamiętam marki tego hubu.
Ma mouse traction i 3 huby i czytnik kart ( nie za bardzo wiem jakich ) jeżeli po logo rozpoznasz to jest to taki skorpion podświetlany pod nim jest napis " Mouse traction with usb-combo" nad nim jest takie "^" też podświetlane ale od boku do boku idzie ( wiem że pewnie ci nic to nie da ale może ktoś rozpozna xd )
komentarz 18 lutego 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Przynajmniej sprawdź czy to rozwiązanie zadziała. Kupienie przedłużacza usb to kwestia kilku złotych, a przynajmniej będzie wiadomo czy to to czy kwestia oprogramowania.
komentarz 18 lutego 2018 przez TapQu Użytkownik (540 p.)
edycja 19 lutego 2018 przez TapQu
Dobra, ale mogę mieć problem potem z podłączeniem głośnika bo jest trochę ciasne miejsce na ten komputer że oprócz niego tylko telefon na szerokość się mieści.
Ale chyba chwile dam radę pograć, może kabel jest trochę krótki i mniej komfortowy ale w ostateczności dałoby się tak grać. Jeszcze nie sprawdziłem czy będzie normalnie działać.
Aaa i jeszcze chciałem dodać że według mnie to raczej nie wina hubu :P ponieważ mysz działa idealnie nic z nią się nie dzieje a tylko kontroler ma jakieś problemy.

Dobra działa na usb od komputera :P
Dzięki.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 177 wizyt
pytanie zadane 17 września 2018 w Offtop przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 208 wizyt
pytanie zadane 30 października 2016 w PHP przez wanderer Gaduła (3,710 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...