• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

myszka płata figle

Object Storage Arubacloud
0 głosów
330 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Slegnawierzchowcu Użytkownik (860 p.)

Mam dość dziwaczny problem nieraz z komputerem. Jeśli chce zaznaczyć jakiś tekst, to mi zaznacza od razu cały wyraz, zamiast pojedynczo. Następnie gdy chce przeciągnąć okno na dół, to mi otwierają się nowe karty, wyłączyłem sterownik od myszki i włączyłem- nadal to samo.

 

Po restarcie jest wszystko w porządku. Wie ktoś może jaka może być przyczyna? albo się spotkał z tym problemem? Pewnie to kwestia jednej opcji ale pierwszy raz to widzę i nie mam pojęcia jak z tym sobie poradzić, a staje się to uporczyweindecision

2
komentarz 16 lutego 2018 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Ale co się dokładnie dzieje? Kursor wariuje czy włączają się różne opcje, choć kursor jest na innym miejscu?
komentarz 17 lutego 2018 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)

@Slegnawierzchowcu, u mnie podobny problem rozwiązał zakup nowej myszki :)

komentarz 18 lutego 2018 przez Slegnawierzchowcu Użytkownik (860 p.)

@Patrycjerz,  kursor działa normalnie, ale opcje włącza inne. Nie wiem nawet jak to opisać, tak jakby parę razy klikał. Tak jak wyżej pisałem, zaznaczam tekst, to mi całe słowa zaznacza, zamiast po literce, chce zminimalizować okno, to mi nowe nowe otwiera, tak jakby jakieś skróty miał porobionesurprise 

@mi-20, na szczęście mam myszkę na gwarancji, to może oddam ją, jeśli sytuacja się nie uspokoi. Można wiedzieć co to za myszka była? moja to rivalsad

 

komentarz 18 lutego 2018 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Stwórz może jakiś film wizualizujący to (nagraj pulpit jakimś programem). Trudno mi sobie to wyobrazić do końca.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 160 wizyt
pytanie zadane 8 września 2020 w C i C++ przez kacperc317 Początkujący (320 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 107 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2016 w HTML i CSS przez Szmyks267 Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2016 w JavaScript przez niezalogowany

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...