• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Routing Single Page Application w HTML/CSS/czysty JS

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
341 wizyt
pytanie zadane 14 lutego 2018 w JavaScript przez Mateusz Wandzel Nowicjusz (120 p.)
edycja 14 lutego 2018 przez Mateusz Wandzel

Witam,

chciałbym uzyskać efekt routing'u, coś a'la wgląd Single Page Application gdy zmieniają się podstrony po kliknięciu button'a. Chciałbym dodać tam jakąś animację, aby drugi content nagle nie pojawiał się znikąd tylko np. wjeżdżał z prawej strony. Próbowałem bawić się z Translate(Y), opacity. Rozwiązanie jest pewnie bardzo proste, ale już nie mam pomysłu jak do tego się zabrać. Mógłby mnie ktoś naprowadzić, ja kto ugryźć. Chciałbym to zrobić w czystym JS'ie w celu nauki. Wiem, że Angularz'e czy Vue coś takiego jest wbudowane.  

Poniżej podsyłam link na JS Bin do mojego projektu. 

JS Bin

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

komentarz 14 lutego 2018 przez pablop76 VIP (123,240 p.)
Użyj transform: translateX(...)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 lutego 2018 przez pablop76 VIP (123,240 p.)
Może @keyframes w css + js ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 239 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2020 w JavaScript przez mreo Użytkownik (790 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 504 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2020 w JavaScript przez poldeeek Mądrala (5,980 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 195 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2021 w JavaScript przez Jakub 0 Pasjonat (23,120 p.)

92,843 zapytań

141,782 odpowiedzi

320,858 komentarzy

62,174 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Wprowadzenie do ITsec, tom 2

Można już zamawiać tom 2 książki "Wprowadzenie do bezpieczeństwa IT" - będzie to około 650 stron wiedzy o ITsec (17 rozdziałów, 14 autorów, kolorowy druk).

Planowana premiera: 30.09.2024, zaś planowana wysyłka nastąpi w drugim tygodniu października 2024.

Warto preorderować, tym bardziej, iż mamy dla Was kod: pasja (użyjcie go w koszyku), dzięki któremu uzyskamy dodatkowe 15% zniżki! Dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za kod dla naszej Społeczności!

...