• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

dziwne ustawienia klawiszy klawiatury

+1 głos
86 wizyt
pytanie zadane 13 lutego w Sprzęt komputerowy przez mi-20 Mądrala (5,680 p.)
Witam,

po przejechaniu szmatkę w celu wyczyszczenia klawiatury w laptopie i wciśnięciu kilkunastu klawiszy moja klawiatura zwariowała. Niektóre klawisze literowe wypisują cyfry. Inne klawisze też wyrzucają znaki inne niż powinny. Jakieś pomysły?

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 13 lutego przez Patrycjerz Mędrzec (160,350 p.)
Szmatka była mokra? Nie dostała się do klawiatury woda?
komentarz 13 lutego przez mi-20 Mądrala (5,680 p.)
Wilgotna, praktycznie sucha na pewno nic się wody do środka nie dostało.
+2 głosów
odpowiedź 13 lutego przez MAJ0R Początkujący (390 p.)
Literowe cyfry . .hm.To raczej wyklcuza możliwość przestawienia języka, (raz jakimś cudem przestawiłem na duński).Z tego co wyczytałem z pierwszego linka popróbuj coś z num lockiem i f12 masz tu link https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1776769.html
+2 głosów
odpowiedź 13 lutego przez mi-20 Mądrala (5,680 p.)
Rozwiązany, dokładnie to klawisz funkcyjny i F11, przestawiony układ klawiatury na inną wersję,
0 głosów
odpowiedź 13 lutego przez pietia213 Gaduła (3,790 p.)
Cześć, jeśli masz klawiaturę na USB, zewnętrzną to podepnij sobie ją i sprawdź czy na niej też tak bzikuje. Jeśli nie to wina sprzętowa Twojej klawiatury, natomiast jeśli nadal to w systemie coś pogrzebać trzeba. Powodzonka :D
1
komentarz 13 lutego przez mi-20 Mądrala (5,680 p.)
Chyba nie przeczytałeś poprzednich wpisów :) Problem rozwiązany, wystarczyło wcisnąć Fn + F11 :)
komentarz 13 lutego przez pietia213 Gaduła (3,790 p.)
Zorientowałem się po fakcie, ale jak by co to pamiętajmy o peryferyjnych urządzeniach.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 82 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez Kuba321 Użytkownik (630 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 576 wizyt
pytanie zadane 5 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez Marcin951 Bywalec (2,600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 78 wizyt
pytanie zadane 8 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez foo_function Nowicjusz (220 p.)
Porady nie od parady
Pytania na temat serwisu SPOJ należy zadawać z odpowiednią kategorią dotyczącą tej strony.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

45,876 zapytań

86,346 odpowiedzi

172,636 komentarzy

22,284 pasjonatów

Przeglądających: 60
Pasjonatów: 0 Gości: 60

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...