• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Samsung Internet Browser a jQuery

Object Storage Arubacloud
0 głosów
124 wizyt
pytanie zadane 12 lutego 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez DawiddiwaD Początkujący (270 p.)
Cześć, mam problem dotyczący jQuery. Sprawdziłem wygląd swojej strony na większości popularnych przeglądarek mobilnych i wszystko jest OK, ale na Samsung Internet Browser jQuery się nie wczytuje przez co np. nie mogę otworzyć menu po kliknięciu na ikonkę. Zaktualizowałem tą przeglądarkę i znowu to samo :/
W ustawieniach przeglądarki mam włączoną obsługę js.
Korzystam z wersji jquery 3.2.1.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 lutego 2018 przez maker3 Nowicjusz (220 p.)
Gdzie sprawdzasz i jaki Samsung?

Może to jakaś stara Bada? Wg strony jQuery wspierają Androida 4.0+, rok wydania Bady na pewno jest sporo wcześniejszy.
komentarz 12 lutego 2018 przez DawiddiwaD Początkujący (270 p.)
Mój telefon to Samsung galaxy s4 z android 5.0.1. Gdy chce otworzyć plik html to wyskakuje mi okienko, w którym mogę wybrać przeglądarkę. Między innymi jest tam domyślna przeglądarka androida (ikonka androida). Czy tą domyślną przeglądarką jest Samsung Internet Browser, czy Android ma własną systemową przeglądarkę?
komentarz 12 lutego 2018 przez DawiddiwaD Początkujący (270 p.)
Przeszukałem wszystkie aplikacje w telefonie i znalazłem - Przeglądarka HTML z ikonką androida. Czyli przez cały czas otwierałem ten plik za pomocą systemowej przeglądarki androida a ja myślałem że otwieram go przez Samsung Internet Browser :D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 102 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w JavaScript przez _Visni4PL_ Obywatel (1,320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 282 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2016 w HTML i CSS przez redstar1 Bywalec (2,200 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,059 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...