• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z header na serwerze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
262 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2018 w PHP przez JSJerry Początkujący (260 p.)

Witam. Mam problem i nie wiem o co może chodzić. Dodam, że problem wyskakuje tylko w tym pliku

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at cos/ustawienia/zmien_ustawienia.php:1) in cos/ustawienia/ustawienia/zmien_ustawienia.php on line 237

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at cos/ustawienia/zmien_ustawienia.php:1) in cos/ustawienia/ustawienia/zmien_ustawienia.php on line 240

 

W tych liniach jest napisane tylko:

header("Location: ustawienia_user.php");

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 lutego 2018 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

https://secure.php.net/manual/pl/function.header.php

Remember that header() must be called before any actual output is sent, either by normal HTML tags, blank lines in a file, or from PHP.

Strzelam, że wywołałeś header() po wygenerowaniu wyjścia.

komentarz 11 lutego 2018 przez JSJerry Początkujący (260 p.)
Na XAMPP działało
komentarz 11 lutego 2018 przez JSJerry Początkujący (260 p.)

@adrian17, Jakaś podpowiedź, czego szukać w kodzie?

 

komentarz 11 lutego 2018 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)
Czegokolwiek, co by wygenerowało tekst przed wywołaniem header(). Albo jakieś echo, albo goły HTML poza PHPem.
komentarz 11 lutego 2018 przez JSJerry Początkujący (260 p.)
Żadnego echo nie ma. Generuje się tylko $_SESSION. W innych plikach generuje się w linku $_GET i tam działa. To może być to?
komentarz 11 lutego 2018 przez JSJerry Początkujący (260 p.)
To nie to. Zostawiłem sam

header("Location: ustawienia_user.php");

i nadal to samo
komentarz 12 lutego 2018 przez JSJerry Początkujący (260 p.)

Już rozwiązałem problem. Zmieniłem kodowanie na UTF-8 (bez BOM) oraz wstawiłem na początku 

ob_start();

a na końcu

ob_end_flush();

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 207 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2023 w PHP przez agraGDA Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 268 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...