• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przesiadka Windows 7 -> Windows 10

0 głosów
259 wizyt
pytanie zadane 11 lutego 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Czajkos Początkujący (370 p.)
Cześć

Kiedyś posiadałem Windows 7. Zaktualizowałem go do Win 10. Jednak musiałem zainstalować od nowa system, a jedyne co się udało, to instalacja Win 7 z płyty. Tutaj pojawia się moje pytanie: Czy można jakoś jeszcze zaktualizować system do Win 10, nie licząc tworzenia dysku z obrazem systemu?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 lutego 2018 przez Tpk Pasjonat (23,520 p.)
Na stronie M$ wciąż jest dostępne narzędzie do aktualizacji: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Działa raczej tak samo z tym, że teraz aktualizuje do najnowszej wersji czyli Windows 10 Fall Creators.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 141 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 92 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez pionk18 Obywatel (1,400 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

63,266 zapytań

109,521 odpowiedzi

228,793 komentarzy

43,505 pasjonatów

Przeglądających: 177
Pasjonatów: 2 Gości: 175

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...