• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kolejne portfolio.

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
312 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2018 w Nasze projekty przez marekwil89 Nowicjusz (150 p.)
Cześć, chciałbym prosić o ocenę portfolio.

link: http://mw-portfolio.pl/

github: https://github.com/marekwil89/portf_v3
komentarz 10 lutego 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Spoko tylko, że wszystko na gotowcach stoi.
komentarz 10 lutego 2018 przez marekwil89 Nowicjusz (150 p.)
Zdefiniuj proszę gotowce, bo nie bardzo rozumiem.
komentarz 10 lutego 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Strona główna stoi tylko na libach. Menu jest typowo boostrapowe. Strzalka biblioteka. Te kreski też już gdzieś widziałem. Ok... GRID jest chyba twój.  Ale trzymanie go w takiej postaci jest... cieżkie w utrzymaniu. Vuetify montowanie do takiego projektu jak TODO to już totalne marnostrastwo zasobów (lepiej już coś lżejszego jak BoostrapUI bądż samemu to napisać).  Według mnie portfolio całkiem mocne i pewnie masz szansę na pracę ale to są copypasty...odniosłem takie wrażenie.

Jak chcesz bym zerknął na kod to musisz trochę poczekać
komentarz 10 lutego 2018 przez marekwil89 Nowicjusz (150 p.)
Jasne, zgodzę się z tym że używanie takich rzeczy jak vuetify, angular material czy nawet bootstrap do projektów takich jak TODO list nie ma kompletnie sensu, jednak tutaj chciałem pokazać że nie boję się nowych tworów i w miarę potrzeby potrafię ich użyć.Jeżeli chodzi o portfolio to jedyną biblioteką jaką użyłem to jquery. Reszta rzeczy takich jak galeria, header oraz wszystkie style wykonałem sam.

Oczywiście że chciałbym żebyś zerknął w kod :).
komentarz 10 lutego 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Fajnie, że próbowałeś tymbardziej że już wiesz co oznaczają takie terminy jak emit, double-data-binding, state,mutation,dispatch.

 

Spox spojrzę póżniej.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 10 lutego 2018 przez Adamo2499 Bywalec (2,090 p.)
Fajne tylko według mnie powinieneś bardziej skupić się na aspektach programowania (projekty, jakie wykonywałeś; technologie jakich używałeś itp.)

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 567 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2017 w Nasze projekty przez Bakr Mądrala (6,850 p.)
+3 głosów
8 odpowiedzi 862 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2017 w Nasze projekty przez Bakr Mądrala (6,850 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 451 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2019 w Nasze projekty przez Dawid_Predecki Obywatel (1,610 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...