• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przygotowanie się do e13 .

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
859 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2018 w Egzaminy zawodowe przez Marcin Broź Użytkownik (550 p.)
Otóż zbliża się wielkimi krokami mój egzamin e13 praktyczny  , teoretyczny mam juz za sobą i nawet poszło niezle jak na mnie (bo z moich obliczen to zdane :D ) . E13 zawsze była moją zmorą i lękiem, uczę sie w szkole policealnej i powiem ze praktycznie wcale nie jestem przygotowany. Całe lekcje spedzalismy na laptopach , raz zarabialismy kable. zarabianie pachpaneli podgladalem na necie oraz pachcordow . Tylko mam jeden problem chce cwiczyc dostepne egzaminy z innych lat na kompie aby sie przygotowac tylko jak zrtobić to w domowych warunkach ?  virtualboxie ? nie mam swicha jedynie to router na adsl jakis stary po neostradzie od edimaxa . Pytanie jak stworzyc połaczenie nie majac sprzetu maciue jakis program do emulacji / virtualizacji routerów oraz swichy ?;p

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 9 lutego 2018 przez Adamo2499 Bywalec (2,090 p.)
wybrane 23 lutego 2018 przez Marcin Broź
 
Najlepsza
A spróbuj Cisco Packet Tracer

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 363 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2019 w Egzaminy zawodowe przez Majkel14xd Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 543 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,831 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2019 w Egzaminy zawodowe przez sylwia1408 Nowicjusz (140 p.)

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...