• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Janusz Simulator - moja pierwsza gra na androida.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,859 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2018 w Nasze projekty przez Itnes Początkujący (350 p.)
Witam dzięki kursom programowania na kanale pasja informatyki nauczyłem się programować i ostatnio zrobiłem moją pierwszą grę na androida, którą wstawiłem na sklep play.

Prosiłbym was o zagranie, ocenienie i powiedzenie mi co mógłbym poprawić/zmienić/dodać. Gra jest dostępna do pobrania za darmo.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.VodkaStudio.JanuszSimulator&hl=pl

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2018 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Ciekawy pomysł, można się uśmiać. Ale zauważyłem 3 rzeczy które trzeba od razu poprawić + 1 sugestia

1) trzeba by zrobić jakiś tutorial do gry, zrozumienie zasad trochę zajmuje

2)  rozumiem że chcesz zarabiać ale aż tyle reklam?

3) system sterowania jest dość... dziwny

no i można zrobić bardziej dynamiczne tło(jakieś ruszające się chmury itp.)

ale samą grę oceniam dość dobrze bo daje to co gry mają zapewnić. Dobrą zabawę.
komentarz 9 lutego 2018 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
Przynajmniej w te 6 minut przez które grałem. ;)
0 głosów
odpowiedź 31 marca 2018 przez Karol Izdebski 33 Nowicjusz (140 p.)
Czad! Możecie dodacie Janusza czarnoksiężnika (magika) ,który za Janusz Consy będzie rzucać zaklęcia np. przez 1min. będzie dodawać nam 10JC i tak samo z jedzeniem itp. A jak zapłacimy mu za mało to będzie rzucać Januszowe klątwy np. będzie nam przez 2min. odejmować 20 jedzenia lub JC. I będziemy mogli kupować u niego różne ciekawe magiczne rzeczy np. Magiczną kulę, magiczny worek trójkąt illuminati no i jak na Janusza przystało magiczne piwko. Będzie mieszkać w namiocie dla Januszów magi (zaraz po Uniwersytecie Januszy gdzie robi się mikstury do mutacji). Ciekawy pomysł.;-) ?
0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2018 przez Szymon Waipex Nowicjusz (160 p.)
Jak wrócić do polski?
0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2018 przez Varika Nowicjusz (140 p.)
Ta gra jest NAJ najlepsza na świecie <3 Jest taka śmieszna, pomysłowa i wgl. Sterowanie wcale nie jest dziwne- Jedyna rzecz jaką można by było poprawić to cene powrotu z Egiptu do Polski bo myślę, że nie tylko ja w nim utknelam i przez to chcem ją odinstalować :/ Przydałoby się dodać więcej memów do nosacze.pl I oprócz tego gra jest zejabista
0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2018 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Janusz biznesu reklamuje grę

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 241 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Nasze projekty przez hubert1s Nowicjusz (160 p.)
+4 głosów
2 odpowiedzi 450 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 268 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...