• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zrobiłem samodzielnie swoją stronę oraz zaprojektowałem logo. Proszę o ocenę.

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
319 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2018 w Nasze projekty przez RadekKw Nowicjusz (190 p.)

Strona, którą sobie sam zrobiłem ma przedstawiać moje portfolio i ofertę fotografii ślubnej: fotograf - Zielona Góra

Jestem ciekawy czy jest czytelna? Czy zachęca do skorzystania z usługi?

Proszę o ocenę. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi, również te krytyczne.

komentarz 14 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
P.S.

1. Dynamiczne prezentacje raczej nie wywołują uśmiechu i łez wzruszenia. W tym przypadku zamiast "dynamiczna"  może lepiej: "autorska", "dedykowana", "ekskluzywna",, czy coś w tym rodzaju.

2. W samym logo kontur aparatu (na czerwono) przydałoby się trochę zawęzić, ponieważ nie tworzy spójnej całości.
komentarz 15 lutego 2018 przez RadekKw Nowicjusz (190 p.)
Dzięki za wskazówki. Usunąłem słowo "dynamiczna".
komentarz 15 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
- Na razie nie widać zmian na stronie.

Podrzucam jeszcze dwa możliwe synonimy: "żywa",  "niezwyczajna".

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 13 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Strona pod względem wizualnym i funkcjonalnym jest wykonana wzorcowo i bardzo profesjonalnie, nie ma słabych punktów. Dobrze dobrana i zharmonizowana kolorystyka.. Animacja - przewijane duże, ruchome obrazy (zdjęcia), w tym przypadku jak najbardziej uzasadniona, wygląda ładnie. Jest się czym pochwalić. Zamówiłbym u Ciebie zarówno stronę internetową, jak fotografię. P.S. Zastanawiałem się przez chwilę, czy słowo "dynamiczna" nie jest zbyt dynamiczne jak na taką stronę. Może wystarczyłoby "oryginalna" lub jakieś inne. Ale to oczywiście absolutny drobiazg.
komentarz 13 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
P.S. Logo też trafione, oryginalne
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2018 przez tirith Mądrala (5,940 p.)
Ogólnie ładna i raczej czytelna. Jedyne jak dla mnie to za dużo efektów animacji. Cały czas coś pływa i trochę to męczy. Tyle co mi się rzuciło w oczy po pierwszej minucie przeglądania.

Podoba mi się pomysł z wysuwaną wizytówką po najechaniu na logo
komentarz 9 lutego 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Fakt, za dużo tych animacji ale ogólnie strona na plus.
komentarz 13 lutego 2018 przez RadekKw Nowicjusz (190 p.)

@tirith, Dzięki za opinię. Będę uważał, żeby nie przesadzać z animacjami.

komentarz 13 lutego 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
Teraz dopiero zauważyłem, że na PC te animacje tak się nie rzucają w oczy. Wcześniej patrzyłem na komórce to naprawdę można oczopląsu dostać przy przewijaniu od animacji.
komentarz 14 lutego 2018 przez tirith Mądrala (5,940 p.)
Ja na PC patrzyłem :) Też nie mówię że to jakaś tragedia, ale na mój gust troszkę za dużo. Odwraca uwagę od treści
komentarz 14 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Zauważ, że na takiej stronie treści za wiele nie ma. Treścią strony fotografa są zdjęcia, fotografie.
komentarz 14 lutego 2018 przez tirith Mądrala (5,940 p.)
Fotografia to też jakaś tam treść (content). No ale nie ma co się spierać o szczegóły i słowa. :)
komentarz 14 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
My się absolutnie nie spieramy, tylko wymieniamy wrażenia i oceny, a o to autor  strony prosił. (Również z pożytkiem dla dobra publicznego).

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 221 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2019 w Nasze projekty przez Coding Studio Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 225 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 287 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...