• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zrobiłem samodzielnie swoją stronę oraz zaprojektowałem logo. Proszę o ocenę.

+3 głosów
216 wizyt
pytanie zadane 9 lutego w Nasze projekty przez RadekKw Nowicjusz (210 p.)

Strona, którą sobie sam zrobiłem ma przedstawiać moje portfolio i ofertę fotografii ślubnej: fotograf - Zielona Góra

Jestem ciekawy czy jest czytelna? Czy zachęca do skorzystania z usługi?

Proszę o ocenę. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi, również te krytyczne.

komentarz 14 lutego przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
P.S.

1. Dynamiczne prezentacje raczej nie wywołują uśmiechu i łez wzruszenia. W tym przypadku zamiast "dynamiczna"  może lepiej: "autorska", "dedykowana", "ekskluzywna",, czy coś w tym rodzaju.

2. W samym logo kontur aparatu (na czerwono) przydałoby się trochę zawęzić, ponieważ nie tworzy spójnej całości.
komentarz 15 lutego przez RadekKw Nowicjusz (210 p.)
Dzięki za wskazówki. Usunąłem słowo "dynamiczna".
komentarz 15 lutego przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
- Na razie nie widać zmian na stronie.

Podrzucam jeszcze dwa możliwe synonimy: "żywa",  "niezwyczajna".

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 13 lutego przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Strona pod względem wizualnym i funkcjonalnym jest wykonana wzorcowo i bardzo profesjonalnie, nie ma słabych punktów. Dobrze dobrana i zharmonizowana kolorystyka.. Animacja - przewijane duże, ruchome obrazy (zdjęcia), w tym przypadku jak najbardziej uzasadniona, wygląda ładnie. Jest się czym pochwalić. Zamówiłbym u Ciebie zarówno stronę internetową, jak fotografię. P.S. Zastanawiałem się przez chwilę, czy słowo "dynamiczna" nie jest zbyt dynamiczne jak na taką stronę. Może wystarczyłoby "oryginalna" lub jakieś inne. Ale to oczywiście absolutny drobiazg.
komentarz 13 lutego przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
P.S. Logo też trafione, oryginalne
0 głosów
odpowiedź 9 lutego przez tirith Mądrala (5,230 p.)
Ogólnie ładna i raczej czytelna. Jedyne jak dla mnie to za dużo efektów animacji. Cały czas coś pływa i trochę to męczy. Tyle co mi się rzuciło w oczy po pierwszej minucie przeglądania.

Podoba mi się pomysł z wysuwaną wizytówką po najechaniu na logo
komentarz 9 lutego przez Daniel90 Pasjonat (16,950 p.)
Fakt, za dużo tych animacji ale ogólnie strona na plus.
komentarz 13 lutego przez RadekKw Nowicjusz (210 p.)

@tirith, Dzięki za opinię. Będę uważał, żeby nie przesadzać z animacjami.

komentarz 13 lutego przez Daniel90 Pasjonat (16,950 p.)
Teraz dopiero zauważyłem, że na PC te animacje tak się nie rzucają w oczy. Wcześniej patrzyłem na komórce to naprawdę można oczopląsu dostać przy przewijaniu od animacji.
komentarz 14 lutego przez tirith Mądrala (5,230 p.)
Ja na PC patrzyłem :) Też nie mówię że to jakaś tragedia, ale na mój gust troszkę za dużo. Odwraca uwagę od treści
Zauważ, że na takiej stronie treści za wiele nie ma. Treścią strony fotografa są zdjęcia, fotografie.
komentarz 14 lutego przez tirith Mądrala (5,230 p.)
Fotografia to też jakaś tam treść (content). No ale nie ma co się spierać o szczegóły i słowa. :)
My się absolutnie nie spieramy, tylko wymieniamy wrażenia i oceny, a o to autor  strony prosił. (Również z pożytkiem dla dobra publicznego).

Podobne pytania

+8 głosów
3 odpowiedzi 198 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez Peterov Użytkownik (630 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 70 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez Marek123 Początkujący (270 p.)
Oferty pracy dla początkujących programistów na portalu No Fluff Jobs
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

49,743 zapytań

91,700 odpowiedzi

185,224 komentarzy

24,203 pasjonatów

Przeglądających: 240
Pasjonatów: 13 Gości: 227

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...