• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Moja pierwsza gra na Androida

Object Storage Arubacloud
0 głosów
244 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Nasze projekty przez hubert1s Nowicjusz (160 p.)
zmienione kategorie 7 lutego 2018 przez Patrycjerz

Siema, ostatnio zrobiłem swoją pierwszą gre na Androida i wydałem ją w Google Play : Gra

Technologi jakich użyłem to :

  • Unity3D
  • Gimp
  • PixelsApp

Chętnie zobaczę, jakie macie rekordy, a także prosiłbym o cenny feedback :)

komentarz 6 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
A gdzie Manual (instrukcja, zasady) ?
komentarz 7 lutego 2018 przez hubert1s Nowicjusz (160 p.)
Należy unikać spadajacych Pixeli klikając w obojetne miejsce na ekranie. Gdy klikamy player porusza sie w prawą stronę
1
komentarz 7 lutego 2018 przez KariK-02 Mądrala (6,030 p.)
Zła kategoria

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 lutego 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Takie właśnie pojedyncze zdanie (w języku polskim lub angielskim) trzeba było zamieścić. Ono wiele wyjaśnia. Po kilku próbach zorientowałem się sam, ale to przecież nie o to chodzi. Nie wiedziałem aż do teraz, że można pukać w dowolne miejsce ekranu, i że player porusza się tylko w prawą stronę. Bez tej wiedzy osiągnąłem wynik 15 (to chyba raczej słabo).

Gratuluję pomysłu (this leading game), oraz znakomitej znajomości Androida.

P.S. Nie nazywałbym spadających bloczków pikselami (piksele to coś mikroskopijnego), tutaj zlatują całe bloki skalne.

Powinno być "RESTART" - jest RESTAR. Popraw.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 2,915 wizyt
+4 głosów
2 odpowiedzi 476 wizyt
pytanie zadane 29 października 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)
+4 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2018 w Nasze projekty przez Donislawdev Początkujący (380 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...