• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dodawanie elementu DOM

Object Storage Arubacloud
0 głosów
234 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w JavaScript przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
edycja 6 lutego 2018 przez Dorian Bajorek

Witam,otóż chce na moją stronę wstawić element w losowe miejsce.Lecz nie wiem jak go dodać.Utworzyłem go,wylosowałem współrzędne i teraz jak wstawić go w miejsce o tych współrzędnych.Kod poniżej:

var newEl=document.createElement('div');
    newEl.className='coin';
    var position_left=Math.floor((Math.random()*1500)+1);
    var position_top=Math.floor((Math.random()*1000)+1);

 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2018 przez k.wichura Pasjonat (19,870 p.)
document.getElementById('container').appendChild(newEl);

 

komentarz 6 lutego 2018 przez hoktaur Pasjonat (22,250 p.)

jest jeszcze insertBefore

+1 głos
odpowiedź 6 lutego 2018 przez pablop76 VIP (123,180 p.)
Ostyluj klasę .coin w css i nadając jej właściwości takie jak ma wyglądać twój element. Nadaj jej position: fixed;

Dodaj w swoim js do newEl styl top = wylosowana pozycja pierwsza i newEl styl left = pozycja druga.

A na koniec dodaj newEl jako dziecko do body

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 250 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2023 w JavaScript przez Piotrek2713 Mądrala (5,380 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 525 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2018 w JavaScript przez Paweł Kościelny Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 213 wizyt
pytanie zadane 19 października 2017 w JavaScript przez lastavenger Obywatel (1,060 p.)

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...