• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ProgressBar JS .value()

Object Storage Arubacloud
0 głosów
242 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2018 w JavaScript przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)

Witam,

Miał ktoś z was może do czynienia z ProgressBar.js ? Pytanie dotyczy właściwości .value(). Zwraca ona dokładnie.. a może zacytuje: 

Returns current shown progress from 0 to 1. This value changes when animation is running

 W swoim projekcie mam stworzony licznik który odlicza od 0.00 do 14.00 (sec). Wszystko jest i tak już robione obejściami, ale działa jak powinno. Moim celem jest aby licznik działał od liczby 14 do 0. Może jest jakieś proste obejście do tego, którego ja nie widzę.

Tutaj dokumentacja: http://progressbarjs.readthedocs.io/en/latest/

Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Mogę wkleić cały kod, jeżeli jest potrzebny

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 lutego 2018 przez Jedras Maniak (54,860 p.)

Wszystko jest i tak już robione obejściami, ale działa jak powinno.

I tu może być problem. Gdybyś od razu pokazał kod to szybciej można byłoby coś wymyślić.

komentarz 5 lutego 2018 przez Yashe Dyskutant (7,720 p.)

Proszę, tutaj jest kod do skryptu: https://jsfiddle.net/rfny4ftb/2277/
Chodzi o zastosowanie np. rotateY(180deg), aby pasek leciał od prawej, do lewej, później wyśrodkowanie wyświetlanego tekstu przy pomocy marginesu, gdyż "text-align: center" miał problem z jednoczesnym zmienianiem zawartości tekstu i środkowanie go względem paska (wszystko drżało). Był również pomysł z zastosowanie if'a który notabene działa, lecz gdy zmienia tekst na zwykłe "Rolling" powoduje to, że nie jest wyśrodkowany. 

Co do if'a wpadłem na pomysł, wyśrodkowania elementu dopiero wtedy, zwykłym "text-align:center", gdyż w tedy animacja się kończy i nie byłoby z tym problemów.

Na stornie twórców przeczytałem o parametrze "cb" (calling back), która po wykonaniu funkcji, ponownie się odtwarza, lecz nie chce zadziałać i w konsoli wyświetla błąd. Być może ja źle zrozumiałem jej zastosowanie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 143 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 291 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2017 w Java przez Przemyslaw Użytkownik (610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 123 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2017 w JavaScript przez Gebann Nowicjusz (160 p.)

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,648 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...