• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Posty z bazy -blog

0 głosów
132 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2018 w PHP, Symfony, Zend przez Gucci Gaduła (4,460 p.)
Hej, robię bloga i zrobiłem sobie wyświetlanie postów z bazy danych na głównej zrobiłem paginację itp i ogólnie wszystko działa :) Chodzi o to, że w bazie mam pola id, tytuł, opis, link, a mam szablon newsa w html-u i poprostu wrzucam na serwer plik za każdym razem np 01.html, 02.html i potem tylko wklejam ścieżkę w bazie no i miniaturkę itp. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to poprawne? :) a jeśli tak to czy mogę jakoś zmienić aby po wejściu w newsa w pasku przeglądarki nie było np domena.pl/news/01.html tylko jakoś ładnie np domena.pl/nowa-klawiatura-od-razera :)
Dzieki za odpowiedź
Pozdrawiam
komentarz 4 lutego 2018 przez Mariusz08 Nałogowiec (45,420 p.)
domena.pl/nowa-klawiatura-od-razera - tzw. przyjazne linki ustawiane przez mod rewrite w .htaccess

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2017 w PHP, Symfony, Zend przez Mateusz Patalan Bywalec (2,160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 92 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2018 w Nasze projekty przez Michał Gibas Pasjonat (15,390 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 127 wizyt
pytanie zadane 1 października 2018 w PHP, Symfony, Zend przez lukasz290521 Użytkownik (890 p.)
Porady nie od parady
Komentarze do pytań nie służą do odpowiadania, od tego jest wydzielona sekcja odpowiedzi. Funkcją komentarzy jest natomiast możliwość uzyskania dodatkowych informacji na temat samego posta.Komentarze

63,313 zapytań

109,570 odpowiedzi

228,884 komentarzy

43,978 pasjonatów

Przeglądających: 275
Pasjonatów: 14 Gości: 261

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...