• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C++ treściwy tutorial, ang / polski

Object Storage Arubacloud
0 głosów
234 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2018 w C i C++ przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Witajcie, otóż jestem programistą javy na co dzień, ale pewien projekt u nas w firmie wymaga- pewnych innych technologi C / C++

Mam 3 dni na ogarnięcie podstaw związanych z tym językiem, generalnie-  kieruje tutaj pytania do ludzi co juz programują swoje, otóż - oczywiście proste rzeczy jako programista napiszę w C++ , ale potrzebuje jakiegoś właśnie tuto-riala: do przyswojenia takiej strukturalnej wiedzy, żeby był treściwy.

Broń boże, nie chodzi mi o "filmiki' programowania :D bo tu nie chodzi o to jak pisać, gdyż w C++ pisać potrafię, ale potrzebuję informacji co do semantyki- wskaźników,  przestrzeni nazw, no takich bardziej szczegółowych rzeczy i bibliotek. STL np.

Mogą to być  zagreaniczne tutoriale, ale bardziej jasne niż cpp.reference :D
1
komentarz 2 lutego 2018 przez niezalogowany

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 2 lutego 2018 przez robRoy Użytkownik (970 p.)
Dobre wprowadzenie do języka jeśli już znasz podstawowe zasady programowania:

http://goalkicker.com/CPlusPlusBook/
komentarz 2 lutego 2018 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
no właśnie mnie nie chodzi o podstawowe " zasady programowania" typu zmienne, pętle,  pobieranie danych etc. Jestem programistą JAVY od 3 lat. Więc to są rzeczy które każdy programista umie, mnie chodzi o Obiektywność tzn.  biblioteki STL- dokładnie funkcje, kompilacje , takie rzeczy  jak wątki.... synchronizacje, ale myślę że tu znajde.  bo tutaj jest wsio

Dziękuje

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 185 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 453 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,416 wizyt

92,565 zapytań

141,417 odpowiedzi

319,602 komentarzy

61,950 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...