• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prawo jazdy - program "Testy B 2018" licencja.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,230 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2018 w Offtop przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
edycja 2 lutego 2018 przez nielotweb
Cześć, mam takie pytanko.. Mam program "Jazdy Testy B 2018" jak sama nazwa wskazuje zdaję prawko i mam licencję do tego programu ( już jest wprowadzona w programie ). Problem jest w tym że chciałem zrobić format komputera na którym jest ten program i ta licencja, i czy gdy zrobię format to będę mógł znów aktywować tą licencję?

Bo to jest "Licencja jednostanowiskowa" czyli mam rozumieć że mogę ją tylko jeden raz aktywować? czy po formacie będę mógł dalej?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 2 lutego 2018 przez Daniel90 Pasjonat (17,970 p.)
To raczej pytanie do producenta. Z mojej strony mogę podpowiedzieć żebyś włączył ukryte foldery, wszedł w C:\Users\User\AppData i skopiował z folderów Local i Roaming foldery tego programu (jeśli takowe są) i po instalacji programu po formacie wkleił w te same miejsca. Istnieje spora szansa, że klucz przechowywany jest w tym miejscu. Jak np skopiujesz z tych folderów Local i Roaming foldery Opery, Firefoxa czy jakiej tam używasz przeglądarki i po formacie wkleisz w te same miejsca to będziesz miał zachowaną historię przeglądarki, dane logowania itd.
komentarz 2 lutego 2018 przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
Dzięki za odpowiedź, znalazłem te foldery co podałeś i sobie skopiuje no i sprawdzę.. bo ogólnie ten program mam na partycji D który nie będę formatował tylko będę partycje C formatował.. ale tak czy owak chyba napiszę do supportu, może mi odpiszą;p
+1 głos
odpowiedź 2 lutego 2018 przez niezalogowany
Masz jakiś plik lub klucz z licencją, żeby móc aktywować program po sformatowaniu dysku? Jeżeli nie, to napisz do producenta, powinien wysłać ci klucz, plik, czy instrukcję ponownej aktywacji.

Nawet jeśli to OEM na jedno stanowisko, to nie będzie problemu z ponowną aktywacją - o ile będziesz instalować program na tej samej maszynie.

Jednostanowiskowa licencja oznacza tyle, że program może być aktywowany jednocześnie na tylko jednym komputerze.
komentarz 2 lutego 2018 przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
Dobra napisałem do producenta i mi odpisali żebym po sformatowaniu normalnie wpisał ten sam klucz a jak wywali błąd że już był użyty to mam im napisać to mi "zwolnią do ponownej aktywacji".

Na lepszą odpowiedź nie mogłem liczyć:P

Ale i tak dziękuję!

Podobne pytania

+5 głosów
2 odpowiedzi 1,589 wizyt
0 głosów
5 odpowiedzi 1,156 wizyt
pytanie zadane 3 października 2022 w Offtop przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 397 wizyt
pytanie zadane 27 września 2019 w Offtop przez niezalogowany

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...