• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Facebook App Telefon Android

0 głosów
1,165 wizyt
pytanie zadane 30 stycznia 2018 w Telefony i tablety przez MR.X Użytkownik (870 p.)

Cześć

Mam pewien problem, z którym nie mogę się uporać, a jest to dla mnie dość istotne. Mianowicie, pod swój profil na facebook mam podpiętych kilka stron(facebook fanpage) które zakładałem i których jestem administratorem.
Mojego znajomego również dodałem jako administrator, żeby miał te same prawa. 
Na swoim telefonie(iphone) mam możliwość pod wybranym postem lajkować i komentować w imieniu tych stron, wystarczy, że kliknę ikonę ze zdjęciem profilowym obok posta i wybiorę stronę w imieniu której chcę komentować(jak na zdjęciu). 

Natomiast mój znajomy, który ma telefon z androidem(Samsung S7) nie ma u siebie w ogóle takiej opcji. 
Próbowałem re-install apki, ale to na nic, zastanawiam się jak rozwiązać ten problem, żeby mógł ze swojego telefonu również wybierać stronę w imieniu której chce komentować.

Jest to ważne ze względu na wykonywaną pracę, dlatego będę wdzięczny za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 stycznia 2018 przez thryndl Pasjonat (24,870 p.)

Załóżmy, że uprawnienia są poprawnie nadane. Próbował wersji mobilnej w przeglądarce?

Ewentualnie, Facebook wydał appke dla administratorów stron, Menedżer stron na Facebooku

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 57 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 86 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2018 w Telefony i tablety przez fipooo Bywalec (2,800 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 94 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2018 w PHP, Symfony, Zend przez User007 Obywatel (1,960 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

63,168 zapytań

109,404 odpowiedzi

228,555 komentarzy

42,696 pasjonatów

Przeglądających: 55
Pasjonatów: 3 Gości: 52

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...